Çocuklar bu hafta sonunu İzmir Park’ta geçirecek

18 Ağustos 2017 Cuma

İzmir Park Alışveriş Merkezi’nde çocukları bu hafta sonu eğlence dolu etkinlikler bekliyor

cocuklar-bu-hafta-sonunu-izmir-parkta-gecirecek

Yaz tatilinin yavaş yavaş sonlarına yaklaştığımız şu günlerde minikler, tatil keyfini doyasıya yaşamaya devam ediyor. 19 Ağustos Cumartesi günü İzmir Park Çocuk Kulübü’nde gerçekleşecek “Yürüyen Paytak Ördek Oyuncak Atölyesi”nde buluşacak olan çocuklar hem el becerilerini geliştirecekler hem de kendi oyuncaklarını yapma mutluluğunu yaşayacaklar. 3 seans olarak geçekleşecek etkinlik saat 14.00’te başlayacak.

 

Çocuklar ebeveynleriyle eğlenecek

20 Ağustos Pazar günü İzmir Park’ın minik ziyaretçileri bu sefer ebeveynleri ile birlikte rengarenk bir yolculuğa çıkacaklar. Saat 15.00 ve 16.00’ta gerçekleşecek “Renkli Balonlar Atölyesi”nde çocuklar, velileri ile birlikte balon figürleri tasarlayacaklar. Bu etkinlikte çocukların ebeveynleri ile iletişimlerini kuvvetlendirmeyi, özgüven duygularını güçlendirmeyi amaçladıklarını belirten yetkililer, yetişkinlerin de çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmekten keyif alacaklarını belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri