Çocuklar 23 Nisan’da Agora’da buluşacak

22 Nisan 2013 Pazartesi

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğine katılan İzmir’in önde gelen okulları 23 Nisan Salı günü Agora Alışveriş Merkezi’nde gösterilerle yer alacak

cocuklar-23-nisanda-agorada-bulusacak

Agora Alışveriş Merkezi’ndeki 23 Nisan coşkusu, saat 14.00‘de başlayarak, 200 minik öğrencinin gösterileri ile 16.00’a kadar devam edecek. Agora’daki bu renkli 23 Nisan organizasyonu, MEV Özel İzmir İlköğretim Okulu, Özel Tevfik Fikret Koleji, Özel İzmir Martı Okulları, Özel Kent Koleji katılımları ile gerçekleşecek.

Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim öğrencileri, hazırladıkları step, bale, dans, halk oyunları, ritim grubu ve koro öğrencilerinin seslendireceği çocuk şarkıları ile 23 Nisan günü Agora’da olacak. Çocukların sevdiği Kayıp Balık Nemo ve ünlü animasyon film Croodlar Agora Sinemaları’nda minikleri bekliyor.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hasan Noyan, 23 Nisan etkinliklerinin her sene daha büyük coşkuyla kutlanmasından mutluluk duyduğunu belirterek, bu yıl düzenlenen organizasyonlara tüm İzmirlileri davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri