Çocuk bayramı Buyaka’da 4 gün sürecek

Buyaka Alışveriş Merkezi, 23 Nisan’da çocukları unutmadı. Buyaka AVM bünyesinde kurulacak özel oyun alanında dört gün boyunca eğlenecek olan çocuklar, aynı zamanda birbirinden ilginç oyunlarla yarışacak

Çocuk bayramı Buyaka’da 4 gün sürecek

Ulusal ve uluslararası marka karması, mimari tasarımı, ferah alışveriş alanları ve özel teraslı gurme restoranları ile farklı lezzetler sunan Buyaka, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ndaki etkinlikleriyle dikkat çekiyor. Tepeüstü’nde konumlanan Buyaka, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında çocuklara özel oyun alanı kuracak. 23-26 Nisan günleri ve 12.30-20.00 saatleri arasında düzenlenecek etkinliklerle çocuklar keyifli saatler geçirirken aynı zamanda yarışacak ve öğrenecek.

Katılan her çocuğa sürpriz hediye
Oyuna katılan çocukların, 6 oyun platformunun tamamında yarıştıktan sonra elde ettiği puanların toplamı irtibat bilgileri ile birlikte kaydedilecek. Oyuncuların puanları yaş gruplarına göre hesaplanarak, gruplarında ilk 3’e giren çocuklar, daha sonra davet edilerek büyük hediyeler ile ödüllendirilecek. Buyaka, her katılımcı çocuğa küçük sürpriz hediyelerin de verileceği dört gün sürecek bu eğlenceli etkinlik için tüm çocukları bekliyor.