Coca-Cola Gittigidiyor’da online dükkan açtı!

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu GittiGidiyor’da Coca-Cola’nın online satış dükkanı açıldı. Türkiye’de kendi sitesi dışında ilk kez bir online platformda açılan Coca-Cola Dükkanı’nda dekorasyon eşyalarından mutfak araç gereçlerine kadar birbirinden ilginç 200 çeşit ürün tüketicilerin beğenisine sunuluyor

Coca-Cola Gittigidiyor’da online dükkan açtı!

Ayda 60 milyon ziyaret alan ve yaklaşık 19 milyon kayıtlı üyesi bulunan lider e-ticaret platformu GittiGidiyor, Coca-Cola’nın beşinci büyük şişeleyicisi konumundaki Coca-Cola İçecek (CCI) ile işbirliği yaptı. Bu işbirliğiyle Türkiye’de ilk kez kendi sitesi dışında bir online platformda satış yapmaya başlayan şirketin çok sayıda lisanslı ürünü, GittiGidiyor müşterisiyle buluşuyor. GittiGidiyor’da açılan Coca-Cola Dükkânı’nda; giyimden ev eşyasına, dekorasyon ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuluyor.

 

Coca-Cola İçecek’in platformlarında mağaza açmasını değerlendiren GittiGidiyor Ticari Direktörü Bülent Elçin: “GittiGidiyor olarak dünyanın dev içecek şirketlerinden Coca-Cola’nın ürünlerinin platformumuzda bulunmasından dolayı çok mutluyuz. Tüketicilerimize her kategoride kaliteli ve çeşitli ürünleri sunmaya fazlasıyla önem veriyoruz. Bu anlamda Coca-Cola İçecek’in platformumuza özel içecek paket seçenekleri sunması ve yaklaşık 200 özel tasarım ürünüyle dekoratif ve orijinal parçalara ilgisi olan müşterilerimize ve Coca-Cola koleksiyonerlerine hitap etmesi hem platformumuz hem de Coca-Cola İçecek’in online kanaldaki satışları açısından güzel sonuçlar almamızı sağlayacak.” dedi.

 

Coca-Cola İçecek E-Ticaret Müdürü Ozan Bektaş da GittiGidiyor ile yaptıkları işbirliğiyle ilgili: “Coca-Cola İçecek ve Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformlarından biri olan GittiGidiyor ilk kez bir araya geldi. Bu işbirliği tüketicilerimizle doğrudan iletişim kurma ve satış yapma imkânı sunduğundan, bizim için çok önemli bir yere sahip. Online satışa başlayarak tüketicilerimizin içecek ürünlerimizin yanı sıra markamıza özel tasarlanmış ürünlerimize de ulaşabilmelerini sağlıyoruz. Bu iş modeli sayesinde, değişen tüketici profiline online platformda da hızlı, uygun ve güvenilir satış yapma olanağı bulduk.” diye konuştu.

 

Coca Cola Dükkanı GittiGidiyor’da

Ofis&kırtasiye, moda, ev&yaşam, kozmetik&kişisel bakım, teknoloji ve süpermarket kategorilerinde 200 çeşit Coca-Cola markalı ürün GittiGidiyor’daki Coca-Cola Dükkanı’nda tüketiciye sunuluyor. Ayrıca online platforma özel 12’li ve 24’lü içecek ürün paketleri Coca-Cola markalı ürünler arasında yerini alıyor. Coca-Cola Dükkanı’nın GittiGidiyor’da satışa çıkan ürünlerine http://www.gittigidiyor.com/cadde/cocacoladukkani/ adresinden ulaşılabiliyor.