Cirosu en büyük lüks perakendeci Beymen!

27 Aralık 2018 Perşembe

Beymen, “Türkiye’nin Ciroya Göre En Büyük Lüks Perakende Şirketi Ödülü”nün sahibi oldu

cirosu-en-buyuk-luks-perakendeci-beymen

Yaklaşık yarım asırdır Türkiye moda sektörünün yanı sıra dünya lüks perakende sektörünün de öncüleri arasında yer alan Beymen, “Türkiye’nin Ciroya Göre En Büyük Lüks Perakende Şirketi Ödülü”nün sahibi oldu.

 

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen "Perakendede İnovasyon Forumu ve Ödülleri”, geçtiğimiz gün Wyndham Grand İstanbul’da gerçekleştirildi.

 

Türkiye’nin geleneksel perakende sektörü buluşması olarak adlandırılan buluşmanın son bölümünde, Capital Dergisi tarafından gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre verilen “Perakendede Büyüme Ödülleri” ile perakendeciler cirodan istihdama, mağaza sayısından metrekare büyüklüğüne kadar çeşitli alanlarda toplam 38 başlıkta ödüllendirildi.

 

Törende, 2017 yılında 1,3 Milyar TL ciro elde ederek, “Türkiye’nin Ciroya Göre En Büyük Lüks Perakende Şirketi Ödülü”nün sahibi olan Beymen’in ödülünü CEO Elif Çapçı aldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri