Chopard for Atasay, yaz stilini tasarımla birleştiriyor

Chopard for Atasay’ın “Hz. Fatima’nın Eli” motifli saati, yazın stil ayrıntılarından olan tüm detaylarla tasarlandı. Marin stilinizle uyum sağlarken, feminen ve estetik ayrıntıları ile sezonun trendlerini vurgulayacak

Chopard for Atasay, yaz stilini tasarımla birleştiriyor

Yazın en gözde rengi turkuaz saten kayış, renkli safir, yakut ve pırlantalarla benzenmiş çelik kasadan oluşan Chopard For Atasay Hz. Fatima’nın Eli motifli saat ile bolluk, bereket, şans ve mutluluk sizinle olacak. Chopard’ın Atasay’ın 75’inci yılına özel sınırlı sayıda ürettiği “Good Luck” (Şans) saat koleksiyonu, “Şans yakalayanın olur” sözünü adeta doğruluyor. Atasay Good Luck koleksiyonunda; stilinin ve şansının izinden giden tasarım tutkunlarına “Hz. Fatima’nın Eli” tasarımını sunuyor.

Kültürümüzde hiç bitmek bilmeyen bolluk ve bereket anlamına gelen tüm dünyada ise kötülüklerden koruduğuna inanılan Hz. Fatima’nın Eli, herkesin mutlulukla taşımak isteyeceği zarif bir aksesuar olarak karşımıza çıkıyor. Chopard for Atasay uluslararası garantili “Good Luck” (Şans) koleksiyonu Atasay mağazalarında bulunabilir.