Ceylan Karavil Park AVM marka karması ile büyümeye devam ediyor

Ceylan Karavil Park AVM marka karması ile büyümeye devam ediyor

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük alışveriş merkezi olan Ceylan Karavil Park AVM bünyesine, ünlü markaların yer aldığı Gencallar mağazasını kazandırarak ziyaretçilerinin hizmetine sundu.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük alışveriş merkezi olan Ceylan Karavil Park AVM, bünyesine dünyaca ünlü markaları kazandırarak ziyaretçilerin hizmetine sunmaya devam ediyor. Bünyesinde bulunan markalarla Diyarbakır halkının gözbebeği haline gelen Ceylan Karavil Park AVM, Ünlü bir markayı daha alışveriş merkezinde ziyaretçilerinin hizmetine sundu.

1976 dan bugüne kadar yüzbinlerce ailenin keyifle giyim alışverişi yaptığı Gencallar 1600 metrekarelik 15. Büyük mağazası Ceylan Karavil Park’ta açıldı.  100’den fazla giyim markasını bir arada bulunduran Gencallar , Taxitcard alışveriş sistemi sayesinde tüm alışverişlerde vadefarksız 10 ay, hatta bazı kampanya  dönemlerde 20 aya varan taksit imkanı sunabiliyor.  İlk alışverişte 75 TL bedava alışveriş çeki yanısıra %10 puan da hesabına yüklüyor.

Ceylan Karavil Park – Gencallar da Seçkin Markaların Buluştuğu Ürün Koleksiyonları Ziyaretçilerin Beğenisini Kazandı.

Kıyafet tercihlerinde seçici davranan kadın ve erkeklerin yanı sıra şıklığını önemseyen gençler ve çocuklar için de özgün tasarımların yer aldığı Gencallar mağazasında, hemen her stile uygun bir ürün bulmak mümkün. Sonbahar ve kış sezonlarına yönelik özel tasarımlarıyla modanın yakından takipçisi olan markaların ürünlerinin zevk sahibi tüketicilere sunulduğu Gencallar’da günlük giyimden özel günlere ve outdoor aktivitelere kadar her ortama uygun giyim ürünü bulunuyor. Şık ve kaliteli kıyafetlere eşlik edecek aksesuarların da yer aldığı ürün koleksiyonu ile siz de her mevsim tarzınızla fark yaratabilirsiniz.

Gencallar Mağazası Taksitli Alışveriş İmkanı Sunuyor.

Kredi kartı kullanmayan veya kullanmak istemeyenler için alışverişi çok daha keyifli ve kolay hale getiren taxitcard uygulamasıyla harcamalarınızı daha hesaplı yapmanıza da yardımcı olan Gencallar ile bir yandan stilinizi yenilerken bir yandan da kazançlı çıkabilirsiniz! Ücretsiz sahip olabileceğiniz ve sürpriz indirimler eşliğinde taksitli alışveriş yapabileceğiniz taxitcard sayesinde en sevdiğiniz markaların ürünlerine ulaşmak için yapmanız gereken tek şey; Ceylan Karavil Park AVM Gencallar mağazasını ziyaret etmek!