Çetin Güvenlik GÜSOD’da iki ödül birden kazandı

29 Mart 2019 Cuma

GÜSOD, sektörde fark yaratan özel güvenlik görevlilerini ödüllendirdi. Çetin Güvenlik adına Cemali Çiner ve Turgay Uysal ödül aldı

cetin-guvenlik-gusodda-iki-odul-birden-kazandi

Güvenlik Servisleri Organizasyon Birliği Derneği (GÜSOD) tarafından düzenlenen “Özel Güvenliğin Yıldızları Ödülleri” kapsamında dernek kahramanlık hikâyesi olan özel güvenlik görevlilerini ödüllendirdi. 26 güvenlik görevlisinin ödüllendirildiği törende Sadakat ve Başarı Ödülü verildi. Ödül alan 10 Özel Güvenlik şirketi arasında Çetin Güvenlik de yer aldı.

 

İstanbul'daki, Point Hotel Barbaros gerçekleşen ödül töreninde GÜSOD'un sektörde fark yaratan özel güvenlik ödülleri verildi. 10 özel güvenlik şirketi çalışanlarının değerlendirildiği 'Özel Güvenliğin Yıldızları Ödülleri'nde 26 özel güvenlik görevlisi ödüllendirildi. İki dalda yapılan değerlendirmede Çetin Güvenlik hem “Başarı” hem de “Sadakat” alanında ödül aldı. Başarı Ödülü'nü Çetin Güvenlik adına Cemali Çiner, Sadakat Ödülü'nü ise Turgay Uysal aldı.
Çetin Group bünyesinde hizmet veren Çetin Güvenlik, Tekirdağ Çerkezköy'den tüm dünyaya güvenlik hizmetleri sunarken binlerce çalışanı ile kamu, ulusal ve uluslararası birçok sanayi kuruluşu ile bina ve tesislerin, güvenlik ihtiyaçlarını 20 yıllık bilgi birikimini arkasına alarak yüksek kalite standartlarında karşılıyor.

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri