Çekiliş ve kampanya sistemlerinde YeniYol Yazılım

Alışveriş merkezlerinde çekiliş, kampanya ve CRM projelerinde uzman olan YeniYol Yazılım, referanslarına yenilerini ekledi

Çekiliş ve kampanya sistemlerinde YeniYol Yazılım

Trump Towers AVM, Tepe Natilus AVM, Gebze Center AVM ve Ankara’nın en eski alışveriş merkezlerinden biri olan Karum AVM, kampanya ve çekiliş sistemleri için YeniYol Yazılımı tercih etti. YeniYol Yazılım Çekiliş uygulamalarını hem kolaylaştırıyor hem de alışveriş merkezine çok önemli bir veri bankası sağlıyor. CD’li çekiliş ile kupon doldurma, saklama, sıralama dertlerine son veren sistem, aynı zamanda çalıştığı dönem boyunca alışveriş merkezine gelen ve kampanyaya katılan müşterilerin; yaş aralığı, meslek, il, ilçe, tercih ettiği markalar, geliş sıklıkları, alışveriş ciroları ve fiş ortalamaları gibi çok önemli verilerinin kazanılmasını ve raporlanmasını sağlıyor.

Kampanya sonunda AVM, müşteri datasına sahip olduğu gibi, müşterilerini tanıma imkânına da sahip olmuş oluyor. Tüm bunlar ışığında yeni gerçekleştirilecek kampanyalara daha verimli bilgiler ile karar veriliyor ve başarı oranları artırılıyor.