Çekiliş için son gün 14 haziran

Çekiliş için son gün 14 haziran

Agora Alışveriş Merkezi 11’inci yılında 2014 model Mercedes-Benz CLA 200 AMG ve Lady Travel işbirliği ile 6 kişi çift kişilik İspanya Rosa ve İtalya Magico Turu hediye ediyor.

14 Mart- 14 Haziran günleri arasında Agora Alışveriş Merkezi mağazalarından Agora Card ile tek seferde yapılacak her 75 TL’lik alışveriş şans yolculuğunda bir çekiliş hakkı kazandırıyor. Bu tarihler arasında Agora Card ile alışveriş yapan şanslı Agora Card sahiplerinden 1 kişi 2014 model Mercedes-Benz CLA 200 AMG, Lady Travel işbirliği ile 3 kişi çift kişilik İspanya Rosa ve 3 kişi çift kişilik İtalya Magico turu kazanacak.

Hayalleri süsleyen bu hediyelerden birini kazanmak için Agora Card sahibi olmak ve Agora Danışma noktasına giderek tek seferde yapılan 75 TL’lik alışveriş fiş ve faturalarını işletmek yeterli.

14 Haziran Cumartesi günü sona erecek kampanyanın talihlileri 20 Haziran Cuma günü saat 15.00’te Milli Piyango İdaresi yetkilisi ve noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, 11 yıllık bu süreç içersinde İzmirlilerin buluşma noktası olan Agora Alışveriş Merkezi’nin, yeni yaşına özel verecekleri araba ve seyahat kampanyasından faydalanmak isteyen tüm ziyaretçiler için son günün 14 Haziran tarihi olduğunun altını çizerek, 11 yıldır Agora’yı alışveriş merkezinden çok yaşam merkezi olarak gören ziyaretçilere şükranlarını iletti.