CarrefourSA yenilediği “gurme” konseptli ilk marketini açtı

03 Mayıs 2017 Çarşamba

Türkiye perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA, yeni konseptiyle yenilediği ilk gurme marketini, 2 milyon TL yatırımla İzmir Oxygen AVM’de açtı

carrefoursa-yeniledigi-gurme-konseptli-ilk-marketini-acti

Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki CarrefourSA, ürün yelpazesi ve hizmet anlayışını yenilediği ilk “Gurme” marketini, 2 Mayıs 2017 Salı günü, İzmir Mavişehir'deki Oxygen AVM’de hizmete açtı.

 

Açılışa, Sabancı Holding Perakende Grup Başkanı ve CarrefourSA Yönetim Kurulu Başkanı Ata Köseoğlu, CarrefourSA Genel Müdürü Z. Hakan Ergin, Süper – Gurme – Mini Satış Direktörü Ayten Erçevik ve İcra Kurulu Üyeleri katıldı.  

 

“Daha etkin bir şekilde tüketicilerine ulaşan CarrefourSA hedefliyoruz”

 

Açılışta bir konuşma yapan Sabancı Holding Perakende Grup Başkanı ve CarrefourSA Yönetim Kurulu Başkanı Ata Köseoğlu, Sabancı Topluluğu Perakende Grubu olarak; sürekli gelişim anlayışını odağına alan, sinerjisi yüksek, dinamik ve etkin bir yapıyla birlikte çalıştıklarının altını çizerek,  şunları söyledi: “Kurulduğu günden bu yana ülkemizde organize perakende sektörünü şekillendiren ve Sabancı Holding’in gıda perakende sektöründeki markası CarrefourSA’nın mevcut sistem ve süreçlerini yenileyerek daha etkin ve daha verimli bir şekilde tüketicilere ulaşmasını arzuluyoruz. Bu yeniliklerden biri de ilkini İzmir’de tüketicilerimizle buluşturduğumuz Gurme marketimiz. Bugüne kadar tüketicilerine sunduğu ve sektör adına örnek olan yeniliklerle başarıya ulaşan CarrefourSA’nın yeni dönemde de farklı hizmet ve uygulamalarla başarısını artırarak geleceğe uzanacağına inanıyoruz.”

 

“Gurme, CarrefourSA’nın yükselen yıldızı olacak”

 

CarrefourSA Genel Müdürü Z. Hakan Ergin de, CarrefourSA olarak tüketicilerine güzel bir alışveriş ortamı, bol ürün çeşitliliği ve kalite sunmak için var güçleriyle çalıştıklarını belirterek, öncelikle market formatlarını ayrıştırdıklarını, ardından her bir formatı ihtiyaçlara cevap verecek şekilde yenilediklerini kaydetti. Yeni yılla birlikte CarrefourSA Gurme marketlerin özgün bir yapıya kavuşturduklarını belirten Z. Hakan Ergin, şöyle devam etti: “Yenilediğimiz Gurme formatımızın ilk marketini 2 milyon TL yatırımla İzmir’de açmaktan mutluluk duyuyoruz. Tasarımı, logosu, ürün çeşidi ve hizmet anlayışı açısından 360 derece yenilediğimiz Gurme ile hem sunacağı farklı lezzetler hem de alışveriş atmosferi açısından tüketicileri şaşırtmak istiyoruz. Gurme alanında yatırımlarımıza devam edeceğiz. Alışılagelmişin dışında taze gıda ürünlerimizin yanı sıra farklı dünya mutfaklarından yemekler hazırlayabileceğiniz lezzetlerin ilk adresi olacağız. CarrefourSA Gurme marketlerimizden alışverişin adeta bir alışkanlık haline gelmesini hedefliyoruz. İnanıyoruz ki Gurme marketlerimiz, CarrefourSA’nın yükselen yıldızı olacak.”

 

“Farklı ürünlerimizle alışveriş için akla gelen ilk yer olacağız”

 

CarrefourSA Süper – Gurme – Mini Satış Direktörü Ayten Erçevik de, İzmir Oxygen Gurme Marketi'nin CarrefourSA’nın alışılagelmiş taze gıda ürünlerinin yanı sıra lezzet farklılıkları sunacağını belirterek, şunları söyledi: “Bugün yeni konseptiyle İzmir’de hizmete açtığımız, Gurme marketimizde alıştığımız gıda ürünlerinin dışında hem yöresel lezzetlere yer vererek hem de dünya mutfaklarından farklı ürünleri reyonlarına taşıyarak tüketicilerin alışveriş için akıllarına gelen ilk yer olacağız. Yenilediğimiz Gurme konseptimizde tüketicilerimize yöresel lezzetler, şarküteri, suşi, kabuklu deniz ürünleri, glütensiz ürünler, organik ürünler, veganlara yönelik ürünler ile kendi ürettiğimiz ekmek, kruvasan ve 
boyozlardan oluşan unlu mamullerimizi sunacağız. Dünyanın birçok noktasından gelen kahve çekirdeklerinin yer alacağı marketimizde tüketicilerimiz hem kavrulmuş kahve satın alabilecek hem de dilerlerse satın aldıkları kahve çekirdeklerini çektirip kendi tatlarını hazırlattırabilecekler. Bunun yanı sıra özel ırkların yer alacağı farklı et reyonuyla, zengin mahzeniyle, sezonda yaklaşık 80 ve sezon dışında da yaklaşık 55 farklı balık çeşidinin satılacağı, içinde akvaryumun yer alacağı balık reyonuyla bildiğimiz Ege havasının bir yansıması olacak olan İzmir Oxygen Gurme Marketi, ev gereçleriyle de ihtiyaçlara cevap verecek.” 

 


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri