CarrefourSA semt pazarlarını reyonlarına taşıdı

16 Mart 2017 Perşembe

CarrefourSA hipermarketlerinde her hafta Salı günü kurulan “Salı Pazarı” ile gıdadan tekstile, kırtasiyeden elektroniğe kadar birçok üründe indirim fırsatı sunulurken, müşterilere modern pazar atmosferinde keyifli bir alışveriş imkanı yaratılıyor

carrefoursa-semt-pazarlarini-reyonlarina-tasidi

 

 

Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki, Türkiye organize perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA,  müşterilerinin en kaliteli ürünü en iyi fiyatla sahip olması için çalışmalarına devam ediyor. CarrefourSA, her hafta Salı günleri kurulan Salı Pazarı ile semt pazarı sıcaklığını hipermarketlerine taşıyor.

 

Yalnızca CarrefourSA hipermarketlerinde kurulan Salı Pazarı ile gıdadan tekstile, kırtasiyeden elektroniğe kadar birçok üründe indirim fırsatı sunuluyor. Sofralara lezzet, keselere bereket getirecek Salı Pazarı’nda sebzeler, meyveler, şarküteri ürünleri, balık ve et reyonlarında müşterilere modern pazar atmosferi yaşatılıyor.

 

Semt pazarı sıcaklığı hipermarketlerin içinde

CarrefourSA CRM ve Pazarlama Direktörü Necati Özdeniz, çok önem verdikleri müşterilerinin ihtiyaçlarını en tasarruflu şekilde karşılamak için yeni arayışlar içinde olduklarını belirterek: “CarrefourSA olarak alternatifi bol, kaliteli ürünleri en hesaplı şekilde sunmamız birinci önceliğimiz. Hipermarketlerde uyguladığımız ‘Salı Pazarı’ ile müşterilerimizin tasarruf etmesini istiyoruz. Pazar kültürü konsepti tarihimiz boyunca uygulanmış ve hala devam eden bir konsept. Biz de Salı Pazarı ile bu sıcaklığı hipermarketlerimizde sunuyor aynı zamanda müşterilerimizin keyif almasını sağlıyoruz.” dedi.
Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri