CarrefourSA Ramazan’da gönülleri birleştirmeyi hedefliyor

Türkiye organize perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA; birlik, beraberlik, bolluk ve bereket ayı Ramazan’da, ay boyu sürecek olan kampanyaları ile gönülleri birleştirecek

CarrefourSA Ramazan’da gönülleri birleştirmeyi hedefliyor

CarrefourSA, Ramazan ayı boyunca CarrefourSA Kart’la 4 farklı günde yapılacak 125’er TL’lik alışverişlerde 100 TL puan kazandırırken Lezzet Arası restoranlarda sunduğu tadı ve fiyatı en uygun iftar mönüleri ile birlik ve beraberliği pekiştirecek.

 

Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki CarrefourSA; tüm marketleri ve reyonlarıyla birlik, beraberlik, bolluk ve bereket ayı Ramazan’a hazır.

 

CarrefourSA Kart, Ramazan’da kazandıracak

CarrefourSA, “CarrefourSA Kazandırmaya Niyetli” sloganı ile 1- 30 Mayıs günleri arasında tüm CarrefourSA marketlerinden CarrefourSA Kart’la 4 farklı günde yapılacak 125’er TL’lik alışverişlerde, 100 TL puan kazandırıyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin ilk alışverişlerinden önce “KAZAN” yazıp 4604’e SMS atmaları yeterli olacak.

 

CarrefourSA, Mayıs ayı sonuna kadar belli tarihlerde farklı ürün gruplarında yüzde 50’ye varan indirimler sunuyor. CarrefourSA, Ramazan ayı boyunca organik hurmadan, beş farklı çeşit ramazan pidesine, yüzde 100 yerli besi kırmızı et seçeneklerinden, zengin şarküteri ürünlerine, organik bakliyatlardan süt ve süt ürünlerine, şerbetli ve sütlü tatlılardan en taze sebze ve meyve seçeneklerine kadar kaliteli ve uygun fiyatlı birçok çeşit iftariyelik ve sahura özel ürünler ile Ramazan’da alışverişin adresi olmaya devam ediyor.

 

Hiper marketlerde kurulan Ramazan sokakları ile Ramazan ruhu, mağazalara yansıyor.

 

Lezzet Arası iftar mönüleriyle ziyaretçilerini bekliyor

CarrefourSA’nın Lezzet Arası restoranları, Ramazan’da birlik ve beraberliğin pekiştiği iftar sofralarıyla öne çıkıyor. Lezzet Arası’nda Köfte veya Tavuk menü 29,90 TL’den, Hünkâr menü de 39,90 TL’den müşterilere sunuluyor. Her üç mönüde ezogelin çorba, iftar tabağı, şekerpare veya güllaç ile içecek olarak kola veya ayran veriliyor.

 

Ramazan kolileri de CarrefourSA’larda hazır

CarrefourSA’nın her bütçeye özel hazırladığı Klasik, Süper, Mega ve Lüks Ramazan kolileri, marketlerdeki yerini aldı. CarrefourSA, ‘Ramazan Bereketi’ kapsamında Klasik Ramazan Kolisi’ni 71,65 TL yerine 37,90 TL’ye, Süper Ramazan Kolisi’ni 110,75 TL yerine 64,90 TL’ye, Mega Ramazan Kolisi’ni 130,30 TL yerine 82,90 TL’ye, Lüks Ramazan Kolisi’ni ise 214,25 TL yerine 119,90 TL’ye satışa sunuyor. Süper, Mega ve Lüks Ramazan kolilerini Axess ile satın alanlara ekstra yüzde 10 indirim veriliyor.

Ramazan kolileri için marketlere verilebilecek siparişlere ek olarak www.carrefoursa.com adresinden de satın alma alternatifi sunuluyor. Bununla birlikte CarrefourSA Alışveriş Çeki, Kurumsal Hediye kartı ve Elektronik kart ile çalışanlarına Ramazan hediyesi vermek isteyenlere de farklı seçenekler sunuluyor. Ramazan koli siparişleri 444 10 00 numaralı müşteri hizmetleri hattından da verilebiliyor.