CarrefourSA Kurban Bayramı’na Hazır

02 Ekim 2013 Çarşamba

Kurban Bayramı kapsamında kurban satışından hijyenik şartlarda kesime kadar tüm hizmetleri sunan CarrefourSA, dün (1 Ekim) itibariyle siparişleri almaya başladı. Minimum 19 kilogram etin yer alacağı kurban kolileri, bu yıl 660 TL’den satılacak

carrefoursa-kurban-bayramina-hazir

CarrefourSA,  cazip şartlarla kurban siparişi almaya devam ediyor. Büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar için 19 – 22 kilogramlık hazır kurban eti kolileri, bu yıl 660 – 690 TL fiyat aralığında müşterilerin beğenisine sunulacak.

Taksit seçenekleri sunuluyor
CarrefourSA, bu yıl iki çeşit kurban kolisi satışa sunuyor, biri 1/7 Büyükbaş Kurbanlık Hisse ve diğeri de Küçükbaş Karaman Kurban Paketi. 19 veya 22 kilogram olmak üzere iki farklı seçeneğin bulunduğu kolileri, mağazalardan Carrefour Axess’le alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim yapılıyor. Aynı zamanda kurban kolilerinde 1 ay taksit erteleme veya 12 ay taksit imkânları da sunulan avantajlar arasında yer alıyor.

Hijyenik ve Modern Kesim
Küçükbaş kurbanlık satışının yanı sıra hisseli büyükbaş kurban satışıyla her bütçeye uygun kurban imkanı sunan CarrefourSA’da kurbanlıklar, noter huzurunda din görevlileri eşliğinde, hijyenik koşulların sağlandığı mezbahalarda ve veteriner hekimlerin kontrolünde kesildikten sonra hijyen ve gıda güvenliği standartlarına uygun şekilde ambalajlanarak, özel kolilerinde müşterilere teslimatın yapılacağı mağazalara soğutucu donanımlı araçlarla naklediliyor.

Siparişler online ve randevulu oluyor
Dün başlayan kurban satışları, mağazalara verilebilecek siparişlere ek olarak www.carrefour.com.tr veya telefonla da (444 10 00) kurban siparişi verilebilecek. CarrefourSA, Kurban Bayramı kapsamında müşterilerine internet ve mağazalar üzerinden Kızılay’abağış olanağı da sunuyor. Bu hizmet sayesinde, kurban bağışları CarrefourSA güvencesiyle doğrudan Kızılay’a teslim edilerek, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Kurban derileriyse kesim salonlarında hazır bulunan Türk Hava Kurumu yetkililerine teslim edilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri