CarrefourSA Bursa’da Best of 90’s konseri

02 Şubat 2018 Cuma

Gerçekleştirdiği etkinliklerle alışverişi keyifli bir hale getiren CarrefourSA Bursa AVM, yine unutulmaz bir organizasyona imza atıyor

carrefoursa-bursada-best-of-90s-konseri

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşecek Sevgiller Günü etkinliğinde, şarkılarıyla 90'lı yıllara damga vuran Eda-Metin Özülkü,  Ferda Anıl Yarkın ve Sibel Alaş 10 Şubat’ta CarrefourSA Bursa’da muhteşem bir konser verecek. 


Çiğdem Tunç’un sunumuyla gerçekleşecek konserde bir döneme adını yazdıran ve klasikleşen eserlere imza atan ünlü sanatçılar, sevgililere 90'ların o muhteşem melodileriyle romantik saatler yaşatacak.


Best of 90's konserinde Eda-Metin Özülkü, Ferda Anıl Yarkın ve Sibel Alaş, CarrefourSA Bursa ziyaretçilerine kimi neşeli kimi duygusal şarkılarıyla adeta bir müzik ziyareti yaşatacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri