CarrefourSA alışverişleri Emaar dünyasında indirim sağlıyor

CarrefourSA alışverişleri Emaar dünyasında indirim sağlıyor

İstanbul’un gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar Mall’da bulunan Emaar Akvaryum, ziyaretçilerine avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Türkiye organize perakende sektörünün öncü markasıCarrefourSA iş birliğiyle gerçekleştirilen kampanya ile 31 Nisan’a kadar İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan CarrefourSA marketlerinden 60 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, akvaryuma yüzde 50 indirimli giriş hakkı kazanıyor.

 

1 Nisan itibariyle başlayan kampanya, çocuk, yetişkin, öğrenci, öğretmen ve 65 yaş üzeri akvaryum biletlerinde geçerli olacak. Kampanyadan faydalanmak isteyen Emaar Akvaryum ziyaretçileri, CarrefourSA alışveriş fişlerinde bulunan kampanya kodlarıyla 30 Haziran’a kadar ister web sitesinden* ister akvaryum gişesinden indirimli biletlerini temin edebilecek.

 

200’e yakın canlı türü, 20 binden fazla deniz canlısı ve amfibiye ev sahipliği yapan Emaar Akvaryum, her hafta sonu çocuklara yönelik eğitici ve eğlendirici etkinliklerin yanı sıra gün içinde yapılan beslenme seanslarını izleme fırsatı da sunuyor. Bununla birlikte dileyen ziyaretçiler, Türkiye’nin ilk ve tek mini manta vatozları, çeşitli balık türleri ve tropikal su canlısı arasında şnorkelle yüzme ve tüplü dalış da yapabiliyor.

 

*Online biletleri http://www.bilet.emaarakvaryum.com/adresinden temin edebilirsiniz.

*Kampanya koşulları ile ilgili detaylı bilgiye https://www.emaarakvaryum.com/etkinlikler adresinden ulaşabilirsiniz.