Carrefour Bursa, marka karmasıyla dikkat çekiyor

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, bünyesinde bulundurduğu güçlü markalar ile ziyaretçilerine keyifli ve alternatifli bir alışveriş imkanı sunuyor

Carrefour Bursa, marka karmasıyla dikkat çekiyor

Yerli ve yabancı bir çok markaya tek çatı altında kolayca ulaşım sağlayan Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, yakın zamanda bünyesine katılan kapalı otopark katında bulunan Shumix, Mac Fit, Esteslim, Funny Day, Dry Center, Terzi, Lostra, Linens, Toyyz Shop, Korkmaz, Ocak Home Boutique, A-Pet Shop, Tatil.com ve Tobacco Shop mağazalarıyla alışverişi keyfe dönüştürüyor.

Carrefour Bursa AVM ziyaretçileri, New Balance, Skechers, Birkenstock, Tommy Hilfiger gibi dünya markalarının ayakkabılarına Shumix mağazasından rahatça ulaşırken; birbirinden renkli ve özel ev tekstil ürünlerine Linens ve Ocak Home Boutique mağazalarında sahip olabiliyor.

Kapalı otopark katında bulunan bir diğer mağaza ise; çelik ürünlerden küçük ev aletlerine hayatı kolaylaştıran ürünlerin bulunduğu Korkmaz mağazası şıklığı ve ürün çeşitliliği ile büyük beğeni topluyor. Güzelliğine ve formuna özen gösteren Bursalılar Mac Fit ve Esteslim mağazalarında günün tüm stresinden arınırken; Dry Center, Terzi, Lostra ve Tabacco Shop mağazalarında günlük ihtiyaçlarını karşılayarak hayatlarını kolaylaştırıyor.

Hayata kısa bir mola vermek isteyen büyükten küçüğe herkesin büyük beğenisini toplayan Funny Day, ziyaretçilerden büyük beğeni topluyor. Carrefour Bursa AVM içinde bulunan Tatil.com acentası ile gitmek istediğiniz her yer bir tek ziyaretinizle gerçeğe dönüşüyor. Küçük ziyaretçilerini de unutmayan Carrefour Bursa AVM, Toyyz Shop mağazası ile çocukların büyülü dünyasına renk katıyor. Sevimli ve küçük dostlarımız, kendilerini ziyaret etmek isteyen tüm hayvan severleri kapalı otopark katındaki A-Pet Shop mağazasında bekliyor.