Carousel 24’üncü yaşını Hande Kazanova’yla kutladı

25 Eylül 2019 Çarşamba

Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin 24’üncü yaşına özel olarak gerçekleştirilen etkinliğin ikinci gününde ünlü astrolog Hande Kazanova sevenleri ile buluştu. Yoğun ilginin yaşandığı söyleşide Kazanova, burçların hayatımızı nasıl yönlendirdiğini, haftalık- aylık burç yorumlarını ve astrolojideki son gelişmelere kadar merak edilenleri cevapladı

carousel-24uncu-yasini-hande-kazanovayla-kutladi

Hande Kazanova söyleşiye başlamadan önce Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin 24. yıl kutlamaları kapsamında burada bulunmaktan dolayı çok mutluyum diyerek: “Bu kadar güzel, evimiz gibi sıcacık bir ortamda bulunduğumuz için sizler de çok şanslısınız ben de çok şanslıyım.” şeklinde konuştu.

 

En tutumlu burçlar oğlak ve yengeç

Oğlak ve yengeç burcunun gereksiz harcama yapmayı sevmedikleri için tutumluluk konusunda çok iyi anlaştıklarını söyleyen Kazanova, ‘‘Oğlak ve yengeç burçları taşı sıksa suyunu çıkartır’’ açıklamasında bulundu.

 

En çok terazi burcu alışverişi seviyor

Alışveriş konusunda en bonkör burcun terazi olduğunu vurgulayan ünlü astrolog, 28 Eylül itibariyle yeni ay gerçekleşecek, yılsonuna doğru ekonomik anlamda iniş çıkışların olduğu bir dönem yaşanacağının altını çizdi. Kazanova sözlerine şöyle devam etti: “En çok teraziler alışveriş yapmayı seviyor. Beyaz bir gömlek beğenir ama aynı gömleğin çeşitli renklerinden de satın alır. Mesela Başak burcu seçimlerinde daha seçicidir. Alacağı üründe bir iplik söküğü bile olmaması gerekir.” dedi.


2019 Sonbahar ekinoksu ile neler değişeceğinin üzerinde duran Kazanova, Aslan burcunun özellikle 2020 yılında çok çalışacakları bir dönem olduğunu ve Terazi burcunun aşk hayatındaki ikili ilişkileri için Ekim ayını beklemelerini tavsiye etti.

 Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri