Capacity’den yeni yıla özel kampanya

19 Aralık 2014 Cuma

7’nci yıldönümünü kutlayan Bakırköy’ün en gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity Alışveriş Merkezi, yeni yıla özel olarak düzenlediği kampanya kapsamında ziyaretçilerine 3 ayrı segmentte 3 ayrı Mercedes- Benz otomobil hediye edecek

capacityden-yeni-yila-ozel-kampanya

Kuruluşundan bu yana her yıl çeşitli kampanyalarla ziyaretçilerine birbirinden özel hediyeler sunan Capacity AVM, yine özel bir kampanya ile ziyaretçilerine kazandırmaya devam ediyor.

Toplamda 100 TL ve üzeri ile yapılan alışverişlerde kampanyaya katılım imkânı sağlayan Capacity AVM, misafirlerine 1 adet Mercedes Benz CLA 200, 1 adet Mercedes Benz GLA 200 ve 1 adet Mercedes Benz A 180 otomobil kazanma şansı sunuyor.

20 Aralık 2014 - 20 Şubat 2015 tarihleri arasında devam edecek kampanya sonucunda bu çok özel hediyeleri kazanan talihliler 28 Şubat 2015 tarihinde gerçekleşecek Milli Piyango çekilişi ile açıklanacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri