Capacity’den çocuklara özel Korsan Adası

28 Ocak 2014 Salı

Capacity, yarıyıl tatili için özel olarak düzenlediği “Korsan Adası” ile çocuklara keyifli saatler yaşatacak

capacityden-cocuklara-ozel-korsan-adasi

Capacity AVM, Turnagöl Tiyatrosu işbirliği ile gerçekleştirilecek olan “Korsan Adası” konsepti, 31 Ocak – 8 Şubat günleri arasında çocuklar için birbirinden keyifli etkinliklere ev sahipliği yapacak. Capacity AVM’de, kurulacak korsan adası ile çocuklar eğlenceli maceralara çıkarken takım ruhu ve el becerilerini de geliştirecek.

Capacity AVM’de tatil dönemi boyunca her gün, yeni bir maceranın içinde kendilerini bulacak olan çocuklar Korsan Adası’nda eğlenceli testlerden geçerek korsan kimliği, korsan şapkası ve korsan aksesuarlarıyla keyifli aktivitelere katılabilecek. Capacity AVM, 9 gün boyunca sürecek keyifli aktivitelere katılan çocuklara sürpriz hediyeler verirken, Korsan Adası’na gelen çocuklar için unutulmaz tatil anıları arasında yer alacak.

Etkinlik takvimi
31 Ocak Cuma - Korsan Gemisinde Hazine Avı
1 Şubat Cumartesi - Korsan Çarkıfelek
2 Şubat Pazar - Küçük Şef Korsanlar
3 Şubat Pazartesi - Korsan Adasında Funny Face Photos ve Drama Atölyesi
4 Şubat Salı - Korsan Kaşifler
5 Şubat Çarşamba - Korsan X Box Dans Central
6 Şubat Perşembe - Korsanlar Zirvede
7 Şubat Cuma - Korsan Defilesi
8 Şubat Cumartesi - Hazine Adası Müzikli Maskot Tiyatrosu


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri