Capacity'den büyük hedef

Bakırköy ilçesinin gözde alışveriş merkezlerinden biri olan Capacity, 100 milyon ziyaretçi hedefine 2012 yılında ulaşmayı hedefliyor

Capacity'den büyük hedef

Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi 2012 yılı sonuna kadar toplam ziyaretçi sayısında 100 milyonu geçmeyi hedefliyor. Bünyesinde bulundurduğu gece 02.00'ye kadar açık olan kafe ve restoranları ile son teknolojiye sahip dokuz adet sinema salonu sayesinde güzel vakit geçirmek isteyenlerin de tercih ettiği Capacity rahat ulaşımı ile de öne çıkıyor. Yılsonu hedefini, toplam 100 milyon ziyaretçi olarak belirleyen Capacity Genel Müdürü Özcan Ekşib, ziyaretçi sayılarının her geçen gün artırdıklarını söyledi. Ekşib, Capacity'nin modern bir anlayışa sahip ferah ve geniş ve mimarisinin yanı sıra 200'ün üzerinde seçkin markayı aynı çatı altında toplaması sayesinde İstanbul'un en çok ziyaret edilen alışveriş merkezleri arasına girdiğini belirtti.

Capacity'nin açıldığı Kasım 2007'den bugüne, marka seçimi konusunda titiz davrandıklarını belirten Ekşib, birçok yerli ve yabancı markanın Capacity'de mağaza açmak için sırada beklediğini vurguladı. Yakın dönemde Armani Jeans, Yargıcı Swarovski, Campanola ve Gratis mağazalarının açıldığını ve bu ay içinde Puma mağazasının da hizmete gireceğini söyleyen Ekşib, Türkiye'de mağaza açarken seçici davranan markaların kendilerini tercih etmesinin gurur verici olduğunu ifade etti. Ekşib, mevcut durumda Capacity'de mağaza açmak için 200'ün üzerinde markanın kendilerine başvurduğunu da sözlerine ekledi.

Düzenledikleri "4'üncü Yıl Kampanyası" ile Capacity ziyaretçilerine dört araba ve birçok farklı hediye verdiklerini hatırlatan Özcan Ekşib, hazırladıkları etkinlik ve kampanyalar ile hem ziyaretçilerinin daha eğlenceli ve daha kazançlı alışveriş yapmalarını sağladıklarını hem de artan ziyaretçi sayısı ile kiracılarını memnun ettiklerini söyledi.

Haziran ayında İstanbul Shopping Fest kapsamında etkinlikler düzenlediklerini belirten Ekşib, Power FM simülatör tırının 12-17 Haziran günleri arasında Capacity ziyaretçilerine 5D sinema keyfini ücretsiz yaşattığını söyledi. 21 Haziran'da ise Power FM aracı Capacity önünde, canlı yayında hediye çekleri dağıtacak. Turistler tarafından da tercih edildiklerinin altını çizen Özcan Ekşib, Capacity'ye günde 2 binin üzerinde turistin giriş yaptığını kaydetti. Ekşib, kolay ulaşım ve zengin marka karmasının yanı sıra ferah ve konforlu alışveriş sunmaları nedenleriyle turistler tarafından tercih edildiklerini söyledi. Vale hizmeti de vermeye başladıklarını aktaran Ekşib, ziyaretçilerin kolay ulaşıp, rahat alışveriş yapabileceği ve mutlu ayrılacağı bir alışveriş merkezi olduklarını vurguladı.