Capacity'de çocuklara özel etkinlikler

11 Ekim 2018 Perşembe

İstanbul'un en çok ziyaret edilen alışveriş merkezi Capacity AVM, çocuklara özel birçok etkinliğe imza atıyor

capacityde-cocuklara-ozel-etkinlikler

Capacity AVM, Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşecek birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak. 13 Ekim Cumartesi günü gerçekleşecek olan etkinlikte çocuklar, moda dünyasının duayen ismi Neslihan Yargıcı ile 'Çocuk Moda ve Tasarım Atölyesi'ne katılacak.

 

Çocuklar, moda dünyasının önde gelen ismi Neslihan Yargıcı ile  kumaşlar ve  malzemelerle kendi tasarımlarını hazırlayacak ve bebeklere giydirecek. 

Atölye çalışması, çocukların malzemeleri bir araya getirerek ortaya çıkaracakları tasarımlarla yaratıcılıklarını geliştirmeleri için ve tasarım dünyasına adım atmaları için bir fırsat olacak. Renk uyumlarını öğrenip kendi tarzlarını oluşturacak çocuklar içlerindeki yetenekleri keşfetmiş olacaklar. Neslihan Yargıcı da çocuklara eşlik ederek, onların sorularını ve tasarım yapmanın püf noktalarını anlatacak.


14 Ekim Pazar günü ise Türkiye’nin önde gelen illüzyon sanatçılarından biri olan Sermet Erkin Capacity'de olacak.
Banu Noyan organizasyonuyla düzenlenecek olan gösteride Sermet Erkin, büyük küçük herkesin ilgisini çekecek bir gösteri sunacak çocuklara muhteşem bir illüzyon gösterisi sunacak. 

Özellikle Çocuklar, Sermet Erkin'in özel gösterisiyle hem hayal güçlerinin geliştirecek, hem de eğlenceli bir gün geçirecek. 
Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri