Capacity ziyaretçilerine tatil kazandırıyor

01 Haziran 2016 Çarşamba

Capacity, muhteşem Yaz Kampanyası ile 18 çifte rüya gibi bir tatil kazandırıyor

capacity-ziyaretcilerine-tatil-kazandiriyor

Kusursuz marka karmasıyla modanın nabzını tutarken, gerçekleştirdiği etkinliklerle de eğlencede sınır tanımayan Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, sunduğu muhteşem Yaz Kampanyasıyla şanslı ziyaretçilerine rüya gibi bir tatil yapma imkanı sunacak. Alışverişin Bakırköy’deki buluşma noktası olan Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Bahisler ve Oyunlar Dairesi Başkanlığı’nın 24.05.2016 tarih ve 40453693-255.01.02-1358-4188 nolu izni ile bugünden (1 Haziran) başlayarak 31 Temmuz günü saat 22:00’a kadar sürecek muhteşem Yaz Kampanyası, 18 farklı çifte unutulmaz bir tatil vaat ediyor. “Tatile Capacity’e Gidiyoruz!” sloganıyla gerçekleşecek kampanya süresince alışveriş merkezinde bulunan mağazalardan yapılan her 100 TL’lik alışveriş, yurt dışında Maldivler’den, Paris’e, Barselona’dan Roma ve Fas’ı içerisine alan Avrupa, Afrika ve Asya kıtasının 5 farklı noktasında, yurt içinde de Antalya’nın en lüks otellerinin yer aldığı tatil cenneti olan Belek, Lara ve Kemer’de rüya gibi bir tatil yapma fırsatı yaratıyor.


Maldivler’in bembeyaz kumlarından, masallar diyarı Fas’a…
Kampanya kapsamında; 1 çift bembeyaz kumları, eşine rastlanmayan turkuaz suları ve sıcacık güneşiyle herkesin hayalini düşleyen cennet adası Maldivler’de sessiz, sakin ve huzur dolu bir tatil yapacak. Kampanyanın kazananlarından olan 3’er çift, Antalya’nın tatil cennetleri olan Belek, Kemer ve Lara’da 5 gece 6 gün sürecek, her şey dâhil konaklama imkanı sunan bir tatil paketinin sahibi olacak. Şanslı 2’şer çift ise; her köşesinde aşk ve tarihi iç içe yaşatan Avrupa şehirlerinden olan Roma, Paris, ve Barselona ile muhteşem renkleri ve kendine özgü coğrafi yapısıyla masallar diyarı bir Afrika şehri olan Fas’ta 3 gece 4 gün konaklamalı doyasıya bir tatilin tadına varacak.


Ne kadar alışveriş o kadar şans
Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde marketten elektroniğe, giyimden aksesuara kadar tüm mağazalarından gerçekleştirilen 100 TL’lik alışveriş, kampanyaya katılma hakkı sağlıyor. Yapılan daha çok alışveriş kazanma şansını artırırken, katılımcıları rüya gibi bir tatile daha çok yaklaştırıyor.


Şanslı isimler noter huzurunda belirlenecek
Kampanyaya katılmak isteyen ziyaretçilerin, yaptıkları alışverişin fiş ya da faturasını alışveriş merkezinde yer alan kampanya kayıt noktalarında ibraz ettirmesi gerekiyor. Katılımcılar, bu kayıt noktalarında ad, soyad, adres, doğum tarihi ve telefon bilgilerini kayıt ettirerek, kampanya sonucunda yapılacak çekilişe katılım hakkı elde edecek. Katılımcılar, yaptıkları alışverişin karşılığında aldıkları çekilişe katılım numarası aracılığıyla da çekiliş sonuçlarını takip edebilecek.  Kampanyanın kazananları ise, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü aracılığıyla, Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, 6 Ağustos Cumartesi günü saat 13.00’da, B1 katı etkinlik alanında, noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılacak çekiliş sonucunda belirlenecek. Şanslı ziyaretçilerin listesi, 12 Ağustos gününde Posta gazetesinde yayımlanacak. Ayrıca, çekiliş sonuçları Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi kurumsal web sitesinde de ilan edilecek. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri