Capacity Sanat Galerisi’nde “Resim Aşıkları” sergisi açılıyor

07 Haziran 2017 Çarşamba

Ebülfez Ferecoğlu Atölyesi “Resim Aşıkları” sergisi 12 Haziran – 2 Temmuz günleri arasında Capacity Sanat Galerisi’nde sanatseverler ile buluşuyor

capacity-sanat-galerisinde-resim-asiklari-sergisi-aciliyor

Yaşamak istediği ve hayal ettiği şehri İstanbul’da bulan ve hayran olduğu şehirden aldığı ilham ile eserlerini oluşturan Ebülfez Ferecoğlu, fantastik bir yaklaşımla İstanbul’u masal diyarı olarak yorumluyor.

 

Sergiye katılan sanatçılar: Fulya Özalp, Gül Devellioğlu, Hale Kameroğlu, Hamide Konma, İlksen Çizmecioğlu, Nerih Duyar, Nermin Peker, Nilüfer Kankandelen, Nimet Yılmaz, Pelin Çolak, Sema Aksoy, Sevinç Aydıner.  Sanat Yönetmenliğini Hale Kameroğlu’nun üstlendiği sergi farklı çizgi ve renkleriyle ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Capacity Sanat Galerisi’nin ev sahipliğini yapacağı sergi 12 Haziran Pazartesi günü saat: 17.00’de düzenlenecek kokteyl ile başlayacak.

 

 Bakırköy’ün merkezinde yer alan ve yılda ortalama 22 milyon kişiyi misafir eden Capacity, ünlü marka karması, cafeleri, gece saat 02.00’a kadar açık restoranları, sanatsal etkinlikleri ve özel günlerdeki aktiviteleri ile hem alışverişin, hem yaşamın merkezi olmayı sürdürüyor.

 Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri