Capacity sanat galerisi ziyaretçileriyle buluşmaya hazır

09 Şubat 2017 Perşembe

Capacity sanat galerisi Hale Kameroğlu’nun sanat yönetmenliğinde kapılarını açtı

capacity-sanat-galerisi-ziyaretcileriyle-bulusmaya-hazir

Capacity Alışveriş Merkezi, sanatsever misafirlerini unutmadı. Alışveriş ve eğlencenin sevilen adresi, sanat galerisi ile Bakırköy’ün kültür ve sanat için de buluşma noktası olacak. Sanat yönetmenliğini Hale Kameroğlu’nun üstlendiği Capacity Sanat Galerisi, misafirlerini her ay iki yeni sergi ile buluşturacak.

 

Capacity Sanat Galerisi’nde 7 – 19 Şubat günleri arasına Ayfer Yıldız’ın İstanbul’un tarihsel gerçekliğini ve şiirsel güzelliğini ön plana çıkartan resim sergisi gezilebilecek.  Yıldız, resimlerinde bir dantel gibi ince ince işlediği İstanbul’u izleyenlere yeniden sevdiriyor.

 

Ayfer Yıldız’ın sergisinin ardından Capacity Sanat Galerisi, Bekir Üstün’ün resimlerine ev sahipliği yapacak.20 Şubat – 5 Mart günleri arasında gezilecek sergide Üstün’ün İstanbul peyzajları ile birlikte Anadolu’nun keyifli yaşantısını resmettiği eserleri yer alacak.  Alışveriş merkezinin 2. Katında yer alan sanat galerisi her gün saat 10.00 ile 22.00 arasında ziyaret edilebilecek.

 

Bakırköy’ün merkezinde yer alan ve yılda ortalama 22 milyon kişiyi misafir eden Capacity, ünlü marka karması, cafeleri, gece saat 02.00’a kadar açık restoranları, sanatsal etkinlikleri ve özel günlerdeki aktiviteleri ile hem alışverişin, hem yaşamın merkezi olmayı sürdürüyor.

 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri