Capacity baharı birbirinden ünlü yıldızlarla karşılıyor

24 Mart 2016 Perşembe

Sahip olduğu güçlü marka karmasıyla modanın nabzını tutan, Bakırköy’ün gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity, imza attığı muhteşem etkinliklerle de ziyaretçilerini keyif dolu bir yolculuğa çıkarıyor

capacity-bahari-birbirinden-unlu-yildizlarla-karsiliyor

Türkiye’nin en iyi radyo istasyonları arasında yer alan Best FM’de yayınlanan programıyla dinleyicilerin gönüllerini fetheden Yasemin Şefik, Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nden gerçekleştirdiği canlı yayınlara Nisan ayı boyunca devam edecek. Her pazartesi 14.00 – 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek canlı yayınların ilki 4 Nisan Pazartesi günü, geçtiğimiz yılın sonunda “Aklımda Sorular Var” adlı single çalışmasını müzik severlerin beğenisine sunan Tuğba Yurt’un katılımıyla gerçekleşecek. Single çalışmasıyla solist performansını zirveye taşıyan güzel şarkıcı, henüz yeni başlayan müzik kariyerinde ilerleyen dönemlerde gerçekleştirmek istediği çalışmaları hayranlarıyla paylaşacak.


Bahar esintisi müzik dolu sohbetlerle yaşanacak
Her hafta birbirinden ünlü ismi Capacity AVM'den canlı yayınla Best FM'de ağırlayan Yasemin Şefik, Nisan ayı içerisinde müzik dünyasının en çok takip edilen isimlerini ağırlamayı sürdürecek. 11 Nisan Pazartesi günü gerçekleşecek yayında, Türk pop müzik tarihinin duayen gurubu MFÖ’nün solistlerinden Fuat Güner, 1966 yılında kurduğu Kaygısızlar grubu ile başlayan müzik yolculuğunun bugüne uzanan kilometre taşlarını hayranlarıyla paylaşacak.


18 Nisan Pazartesi günü gerçekleşecek canlı yayında, 2010 yılında müzik dünyasına kazandırdığı “Yesterday” albümüyle dünyaca ünlü klasik şarkıları Teoman, Şebnem Ferah, Göksel gibi isimlerin eşliğinde yorumlayan Gökhan Sanlıman, müziğe ilişkin yeni hayallerini, yeni hedeflerini anlatacak.


25 Nisan’daki canlı yayında, besteci ve şarkı sözü yazarlığıyla müzik piyasasında ön plana çıkan Suadiye, müzik dünyasının mutfağından sahnelere uzanan yolculuğunu hayranlarıyla paylaşacak.

 

Alışveriş ve eğlencenin merkezi Capacity Avm’de, Best FM’in ünlü programcısı Yasemin Şefik ile 4 Nisan Pazartesi günü başlayan canlı yayınlar, her Pazartesi 14.00-16.00 saatleri arasında Nisan ayı sonuna kadar devam edecek. Müzik ve sohbet dolu canlı yayınlarımıza 7’den 70’e herkesi bekliyoruz.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri