Capacity AVM’nin kampanyasında ilk çekiliş gerçekleşti

14 Şubat 2018 Çarşamba

Ödüllü radyo programcısı Yasemin Şefik’in sunumu, Merve Özbey’in mini konseri ve birbirinden samimi açıklamaları ile dopdolu geçen “10’uncu Yıla Özel 10 Mini Cooper” çekilişinin 1’inci etabı gerçekleşti

capacity-avmnin-kampanyasinda-ilk-cekilis-gerceklesti

Değerli ziyaretçilerin, Noter ve Milli Piyango İdaresi yetkililerinin huzurunda, 10 Şubat Cumartesi günü saat 13.00’d aCapacityAVM B1 katında ilk çekiliş töreni gerçekleşti. 1 Aralık 2017-4 Şubat 2018 tarihleri arasındaki kampanyaya 176 bin 802 katılım gerçekleşti. Çekiliş sonunda 4 Mini Cooper otomobil kazanan şanslı talihliler belli oldu. Çekiliş töreni Best FM canlı yayınında Yasemin Şefik ve Merve Özbey’in samimi sohbeti ile devam etti.

 

Anne olmak istediğini dile getiren Özbey, son günlerde gündeme damga vuran Tarkan’ın baba olacağı haberine de değindi. Capacity AVM’de gerçekleşen sohbette Özbey: “Tarkan çok büyük bir ses ve çok yakışıklı bir sanatçı. Çocuklarının anneye mi babaya mı benzeyeceğini bilmem ama dilerim sesi babaya benzer, bu ses yaşamalı.” şeklinde konuştu.

 

“Sevgilin var mı?”sorusuna hayır cevabını veren Özbey’den, sosyal medyada direkt mesajlarını (DM) okuması rica edilince kırmadan DM mesajlarını okudu. Özbey: “Bana hep abla diyorlar, gözlüğümün markasını sorandan bir derdini anlatana kadar herkes bana abla diyor. Bu benim için çok özel bir şey çünkü beni ailelerinden biri gibi görüyorlar, evlerinin kızıyım ve bu beni çok mutlu ediyor.” dedi.

 

Çekiliş ve sohbetin ardından yaklaşık 650 kişiye müzik ziyafeti sunan Özbey, mini konser sonrasında Capacity AVM’de kendisi için alışveriş yaptı. 6 bin 600 TL değerinde alışveriş yapan Özbey, kampanyaya katıldı. 33 hakka sahip olan Özbey, 2’nci çekilişi bekleyeceğini söyledi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri