Perakende PageSkin

Capacity AVM ziyaretçileri kadınlar için tasarladı

Bakırköy’ün gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity AVM, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında anlamlı bir projeye imza attı

Capacity AVM ziyaretçileri kadınlar için tasarladı

Gerçekleştirdiği etkinlik ve kampanyalarla ziyaretçilerine farklı deneyimler sunan Capacity AVM yine anlamlı bir proje ile Kadınlar Günü’nde ziyaretçileri ile buluştu. 7 Mart gününde Capacity AVM’de gerçekleştirilen “Kadın Olma Sanatı” atölyesinde Capacity AVM misafirleri; beyaz t-shirt ve yastıkları, pullardan apoletlere, keçelerden özel tasarım kalemlerine kadar her türlü malzeme ile bambaşka formlarda tasarladı. Ayrıca 8 Mart’ ta Kendi ile çok renkli bir bir söyleşi gerçekleştirildi. Kendi, kadın dayanışması ve Dünya Kadınlar Günü ile ilgili konuştu, “Kendi Cosmetics” markalı ürünlerinin hikayesini anlattı ve güzellik tiyoları verdi.

Capacity AVM ziyaretçileri tarafından tasarlanan t-shirt ve yastıklar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde gerçekleştirililen kermeste satışa çıkarıldı. Şarkıcı ve oyuncu Kendi’nin de katıldığı kermeste “Kendi Cosmetics” markalı vücut bakım ürünleri de  satıldı. Capacity AVM müşterilerinden büyük ilgi gören kermeste tüm ürünler tamamen satıldı ve tüm gelir “Kadın Dayanışma Vakfı”na bağışlandı.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin