Capacity AVM, çocukların okula dönüş heyecanına ortak oluyor

04 Eylül 2014 Perşembe

Bakırköy’ün gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity, okula dönüş etkinlikleri kapsamında düzenlediği “Macera Küpü” etkinliği ile çocuklara keyifli saatler yaşatacak

capacity-avm-cocuklarin-okula-donus-heyecanina-ortak-oluyor

Bakırköy’ün gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity Alışveriş Merkezi, 13 - 14 Eylül günleri arasında okula dönüş etkinliği kapsamında misafirlerine özel olarak düzenleyeceği Macera Küpü parkuru ile hem ailelere hem de çocuklara keyifli saatler yaşatacak.

Okul öncesi alışverişleri eğlenceli hale dönüştürerek birbirinden farklı sürprizler sunmaya hazırlanan Capacity AVM, etkinlik alanına kurulacak Macera Küpü ile okula dönüş heyecanı yaşayan çocuklar keyif dolu saatler geçirecek. Macera Küpü etkiliği çocukların özgüvenini arttırarak kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak. Etkinliğine katılan ve Macera Küpü parkurunu tamamlayan çocuklara  “Cesaret Sertifikası” ve Kupa armağan edilecek.

Çocukların okul heyecanına ortak olan Capacity AVM, okul alışverişini keyifli zamanlara dönüştürmek isteyen ziyaretçilerine unutamayacakları bir hafta sonu geçirmelerini sağlayacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri