Çanakkale Müzesi MaviBahçe’de!

12 Mart 2018 Pazartesi

MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde açılan “103’üncü Yıl Savaş Malzemeleri Müzesi” büyük ilgi gördü

canakkale-muzesi-mavibahcede

“Çanakkale ruhunu MaviBahçe’de hissedin” sloganıyla yola çıkan sergi, 12 Mart Pazartesi gününe kadar gezilebilecek. Konuyla Çanakkale Müzesi Genel Koordinatörü Cengiz Yürükaslan: “Amacımız Çanakkale’yi anlatmak, sergimizde bin parçalık malzeme var.” dedi.

 

Yürükaslan “Gezici Müze” ile ilgili detaylar aktardı. Yürükaslan: “7 senedir tüm Türkiye çapında Çanakkale’yi dolaştırıyoruz. Çanakkale’ye gidip göremeyen özellikle öğrenciler için büyük bir kültür programı sunuyoruz. Amacımız Çanakkale’yi anlatmak. Bugüne kadar 10 milyona yakın öğrenciyi Çanakkale’ye götürdük.  Bu sene hedefimiz Doğu Anadolu’ydu savaştan dolayı iptal oldu. Geçen sene de MaviBahçe’ye gelmiştik, ikinci defa çok istek alan bölgelere tekrar gidebiliyoruz. Nereye gitsek oranın en büyük, en gözde kültürel özelliği oluyor. Bunun içinde rekor kıran var normal olan var ama mutlaka ilgi ve alaka görüyoruz.” şeklinde konuştu.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri