Çakallarla Dans Oyuncuları Kent Meydanı AVM'ye geliyor

25 Kasım 2016 Cuma

"Çakallarla Dans 4" oyuncuları filmin vizyona girmesinin hemen ardından 28 Kasım akşamı Kent Meydanı AVM Avşar Sinemaları'nda izleyici ile buluşacaklar.

cakallarla-dans-oyunculari-kent-meydani-avmye-geliyor

“Çakallarla Dans 4”  serinin baş kahramanları Şevket Çoruh, İlker Ayrık,Timur Acar ve Murat Akkoyunlu’yu yeniden bir araya getiren filmin kadrosunda Didem Balçın, Hakan Bilgin, Derya Şensoy ve kadroya yeni katılan Hande Katipoğlu ve Tim Seyfi de yer alıyor. Yapımcılığını Sugarworkz & TAFF’ın yaptığı, senaryosunu Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker’in yazdığı filmin yönetmen koltuğunda Deliormanlı filmine de imza atan Murat Şeker oturuyor.

 

28 Kasım akşamı Bursalı sinemaseverlerle buluşacak olan filmin özel gösterimine yönetmen Murat Şeker'in yanı sıra oyuncular Timur Acar, Hande Katipoğlu, Didem Balçın, Hakan Bilgin, Alper Baytekin ve senarist Ali Tanrıverdi katılacak. Sevilen filmin oyuncuları 19.30 seansında Bursalılarla bir araya gelecek.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri