Büyümenin rotası FutureCommerce360 ile yeniden çiziliyor

Büyümenin rotası FutureCommerce360 ile yeniden çiziliyor

Inveon, AliExpress, CevaLogistics, Nebim, Nielsen,Grand Pera, Coca Cola İçecek, Fırın Sanatı, Vergnano ve daha birçok kuruluşun sponsor olduğu FuturceCommerce360’a destek veren kuruluşlar arasında TAMPF,TÜBİSAD, ETİD, GPD, KMD ve TURYİD de yer alıyor.

 

 Konferansta “Gelenekselden Dijital Dönüşüme Ziyaretçi Verileri Neler Söylüyor?”, “E-ticaret Ekosistemi: Ödüllü Projeler, Başarısı Kanıtlanmış Çözümler, Sahadan Paylaşımlar”, “Dijital Yol Çizerken Stratejiyi Nasıl Kurgulamalı?”, “E-ihracat ve E-ticarette Önümüzdeki 5 Yılı Nasıl Tasarlamalıyız?”, “Sınırları Aşan Ticaret”, “Son Tüketici Deneyimini İyileştirmek”, “Tüketicilerin Dijital Alışkanlıkları Ülkeden Ülkeye Nasıl Bir Değişim Gösteriyor?”, “Pazaryerleri ve Markaların Ortaklaşa Rekabeti” ve “Perakendeci Gözüyle Değişim” başlıkları ile altın değerinde öneriler sunulacak.

 

Konferansın Ana Sponsoru olan Inveon, Türkiye'de perakende e-ticaret sektörünün 2018'de %37'lik büyüme gösterdiğinin altını çizerek, geleceğin ticaretinin sektör liderleriyle tartışılacağı konferansın bir parçası olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti. FutureCommerce360, dijital dönüşümün başarılı uygulamaları ile ticaretin dijital geleceğine hazırlanmanın ipuçlarına bütünsel bir şekilde ışık tutarak benzerlerinden ayrışıyor.

 

Perakende ve tüketici ürünleri sektörlerinden 300’ü aşkın üst düzey karar vericinin, e-ticaretin tüm paydaşlarıyla bir araya gelerek networking imkânı bulacağı; küresel ve yerel trendlerin, yeni teknolojilerin, yeni iş modellerinin, başarılı uygulamaların konuşulacağı FutureCommerce360, Alkaş tarafından organize ediliyor.

 

Geçmişi unutmadan geleceği inşa etmek amacıyla düzenlenen FutureCommerce360, yüzyıllardır süregelen ticaretin sahip olduğu bilgi birikiminin üzerine, geleceğe uzanan bir köprü kurmayı hedefliyor. E-ticaretin tüm paydaşlarının görüşlerini alarak ilmek ilmek işlenen bu buluşmada, dünyadaki dijital ticareti şekillendiren fikir önderleri, çok kanallı perakendeciler, sadece online perakendeciler, pazaryerleri, ödeme sistemleri, lojistik ve stok yönetimi şirketleri, dijital pazarlama şirketleri, e-ticaret teknoloji sağlayıcıları ve girişimciler yer alacak. E-ticaret sektörüne yön veren konuların gündeme taşınacağı FuturceCommerce360, farklı konularla sektörü buluşturmaya hazırlanırken, siz de hazır olun!