Buyaka yeni yılı hediyelerle karşılıyor

28 Aralık 2012 Cuma

Buyaka Alışveriş Merkezi yılbaşını karşılamaya hazırlandığımız bugünlerde özel bir kampanya düzenledi. Kapmaya çekilişinde BMW kazanan talihliye hediyesi törenle teslim edildi

buyaka-yeni-yili-hediyelerle-karsiliyor

Buyaka Alışveriş Merkezi, düzenlediği etkinlikler ve kampanyalar ile ziyaretçilerinin yeni yıl heyecanına ortak oluyor. “Buyaka ile BMW  Kazanma Şansını Yakala" kampanyası da en çok katılımın sağlandığı etkinliklerden biri oldu. Kampanya çekilişinde kazanan şanslı kişiye hediyesi düzenlenen törenle teslim edildi. Çekilişin talihlisi Doğan Han Çelikcan hediyesini yılbaşından önce almanın sevincini yaşadı.

1 Eylül – 15 Kasım günleri arasında aynı gün içinde toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan ziyaretçiler katıldı. 20 Kasım’da gerçekleştirilen çekiliş  sonucu, Doğan Han Çelikcan BMW 1.16 sahibi oldu. Çelikcan hediyesini 10 Aralık’ta Buyaka Alışveriş Merkezi Müdür Yardımcısı Savrun Balcıoğlu’ndan aldı.

Ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği kampanyaya 169.388 kupon katıldı. Kampanya süresince en çok harcama yapılan ilk 3 sektör ise şöyle oldu: elektronik&beyaz eşya, ev dekorasyon ve bay/bayan giyim.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri