Buyaka AVM Müdürlüğü’ne Onur Akyol atandı

27 Aralık 2012 Perşembe

Yönetim ve Kiralamasını Bilfinger Berger’in üstendiği Buyaka’nın Alışveriş Merkezi Müdürlüğü’ne sektörün deneyimli ismi Onur Akyol getirildi

buyaka-avm-mudurlugune-onur-akyol-atandi

İstanbul Erkek Lisesi’ni bitirdikten sonra, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimi alan Onur Akyol, 2006 yılında ise Mainz Üniversitesi’nde Facility Management dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı.

İş hayatına Proje Yönetim firmasında proje yöneticisi olarak başlayan Akyol, Metrocity Alışveriş Merkezi’nde AVM Müdür Yardımcılığı, Pendorya ve Antalya Migros Alışveriş Merkezleri’nde AVM Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Buyaka, yeme-içme sektöründen tekstile kadar uzanan geniş marka karmasıyla öne çıkıyor. 140 mağazası ile ziyaretçilerine gönüllerince alışveriş yapma fırsatı yaratıyor. Dünyaca ünlü seçkin markaları ilk kez Türkiye’de bünyesinde bir araya getiren Buyaka, teraslı cafe restoranları ve yeme-içme mekanlarının yanı sıra bin 200 araç kapasiteli otoparkı ile de dikkat çekiyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri