Bursa'nın kalbi 20 yaşında

Kurulduğu günden bugüne Bursalılara yepyeni bir alışveriş standardı sunan, Bursa’nın ilk alışveriş ve yaşam merkezi Zafer Plaza, 20.yılını geride bıraktı. Tarihi dokuyla iç içe, farklı mimarisi ve özgün yapısıyla şehrin sembol yapıları arasında yer alan Zafer Plaza, sürpriz etkinleri Bursalılar ile buluşturmaya hazırlanıyor

Bursa'nın kalbi 20 yaşında

Bursa’nın kalbi, Zafer Plaza 20 yaşında

 

20. Yılın Coşkusunu, İlk Günkü Heyecanımızla Bursalılar ile Paylaşıyoruz

 

Ekim 1999 yılında ziyaretçilerine ilk kez kapılarını açan Zafer Plaza, 20.yılını hazırladığı harika konserler ve etkinliklerle ziyaretçileriyle birlikte kutlayacak. 11 Ekim-13 Ekim tarihleri arasında Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri devam edecek olan; gezici kortej grupları, ünlü isimlerin gerçekleştireceği konserler, çocuklar için düzenlenen neon bileklik ve gözlük yapım atölyeleri, sirk sanatları atölye etkinlikleri ile tüm gün eğlence doruklarda yaşanacak.

 

Buray ile Kutlamalar Başlıyor

 

Zafer Plaza, 20.yıl kutlamalarına sevilen pop sanatçısı Buray ile başlıyor. 11 Ekim Cuma günü saat 20:00’de üst meydanda gerçekleşecek konser ile eğlence doruklara ulaşacak. Büyük konser öncesinde Türkçe popun en popüler şarkılarını kendi tarzları ile yeniden seslendirecek ‘Matrak’ grubu ise, saat 18:00’da alt meydanda Zafer Plaza sahnesinde olacak.

 

Derya Uluğ Konseri ile Eğlence Devam Ediyor

 

Denden Band ile saat 18:00’de alt meydanda başlayan müzik ziyafeti, son dönemin en iyi seslerinden Derya Uluğ ile devam ediyor. 12 Ekim Cumartesi akşamı saat 20:00’de Zafer Plaza sahnesinde vereceği muhteşem konser ile Bursalıların karşısında olacak.

20. Yıl etkinliklerinde eğlenen tabi ki çocuklar olacak. Sirk Atölye etkinliği ile eğlencenin tüm gün devam ettiği, çocukların hayretle izleyip öğreneceği ve sürprizlerle dolu bir etkinlik tüm minik misafirleri bekliyor.

 

Gezici Kortejler ile Eğlence Şehrin Kalbinde

 

20.yıl coşkusu Şehrin Kalbinde, Zafer Plaza’nın her yerinde hissedilecek. Sirk Sanatları Kortej’lerinin müzik, eğlence ve neşe saçacağı gezici performansları, Gezici Bando ekibi ve tüm gün devam eden müzik ziyafeti tüm şehri saracak.

 

Ve Muhteşem İndirimler

 

Büyük Zafer’in büyük eğlence programının yanı sıra büyük indirimler de ziyaretçileri bekliyor olacak. 11-12-13 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek konser ve etkinlikler, markaların 20.yıla özel kampanyaları da ziyaretçiler için fırsat oluşturacak. 11 ve 12 Ekim tarihlerinde kapılarını 23.00’e kadar açık tutacak Zafer Plaza’da hem alışveriş hem eğlence keyfi yaşanacak.