Bursa Valisi Karaloğlu’ndan Üçge’ye ziyaret

06 Haziran 2014 Cuma

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Üçge’nin Bursa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki ana fabrikasında Yönetim Kurulu Başkanı Gökçin Aras’ı ziyaret etti

bursa-valisi-karaloglundan-ucgeye-ziyaret

Mağaza ekipmanları ve raf sistemleri alanında sektörünün öncüsü olan Üçge’nin üretim tesislerini inceleyen Vali Karaloğlu, “Ürün çeşitlilikleri ile her mağazada kendisine yer edinen bir firmanın, aynı zamanda sürdürülebilir gelecek ve nitelikli insan kaynağı projelerine destek olması sevindirici” dedi. Karaloğlu ayrıca, “Yaptığınız her yeni yatırım istihdam ve kazanç olarak geri dönecektir” diye konuştu.

Üçge Yönetim Kurulu Başkanı Gökçin Aras, Güç - Güven – Görkem sloganı ile sektörde yola çıktıklarını ve bugün Bursa’ da üretim yapan 5 ayrı fabrika ile dünyanın 70 ülkesine ihracat yaptıklarını söyledi. Aras, “750 çalışanımız ile hizmet verdiğimiz perakende sektörünün 38 yıllık çözüm ortağı olarak uluslararası düzeyde de 1 numara olmak için hiç durmadan çalışıyoruz” dedi. Vali Karaloğlu’ nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti de ifade eden Aras, nazik ziyareti için Vali Karaloğlu’ na teşekkür plaketi takdim etti.

Vali’den ebru sanatı
Ebru sanatı ile suya yaprak motifi işleyen Vali Karaloğlu, ebru sanatının yabancısı olmadığını hünerli elleriyle kanıtladı.

Vali, doğaya uzanan eller ekibi ile bir araya geldi
Üçge firmasında çalışan çevre gönüllülerinin hayata geçirdiği Avrupa Birliği destekli Doğaya Uzanan Eller projesini değerlendiren Vali Karaloğlu, proje kapsamında hazırlanan ve içerisinde karaçam ağaç tohumları bulunan çevreci kalemlerden aldı. Şuan Bursa’daki 15 okulda, bin 500 öğrenciye ulaşan projenin daha kapsamlı hale getirilmesini isteyen Karaloğlu, “Gelecek nesiller ve yaşanabilir bir dünya için doğaya sahip çıkmalıyız” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri