Bursa Kebap Evi UFRAD üyelerini iftar davetinde buluşturdu

28 Mayıs 2019 Salı

Bursa Kebap Evi, Ulusal Franchising Derneği (UFRAD) üyelerini Vadi İstanbul şubesinde düzenlediği iftar yemeğinde bir araya getirdi

bursa-kebap-evi-ufrad-uyelerini-iftar-davetinde-bulusturdu

Bu yıl 28’incisi düzenlenen geleneksel iftar davetinde UFRAD Yönetim Kurulu üyeleri, asil ve destekçi üyelerle birlikte birçok marka ağırlandı.  Bursa İskenderi lezzeti ile yemeğin ardından UFRAD Genel Başkanı Doç. Dr. Mustafa Aydın ve Bursa Kebap Evi Yönetim Kurulu Başkanı Cem Helvacı’nın konuşması ile devam eden ü organizasyonda üyeler, franchise sektörünü konuştu.

 

UFRAD Genel Başkanı Doç. Dr. Mustafa Aydın, ev sahibi Bursa Kebap Evi’ne teşekkürleri ve plaket takdiminden sonra: “Yatırımcıların markalarımıza karşı olan ilgisi, dünya pazarlarında yükselen başarılarımız ve her geçen gün genişleyen UFRAD ailemiz ile franchising sektörü gelecek dönemde hizmet ihracatına ve ekonomimize hissedilir katkılar sağlayacaktır.” dedi.

 

UFRAD Yönetim Kurulu Üyesi Cem Helvacı ise, Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Bursa Kebap Evi’nde bütün üyeleri buluşturmak dolayı memnuniyet duyduğunu belirttikten sonra, gıdada franchise sektöründe geldikleri noktayı anlattı. Cem Helvacı: “Bir Türk markası ve UFRAD üyesi olarak globalde markalaşabilmenin yanı sıra yatırımcıların da ilgisini çekmek bizi çok mutlu ediyor. Tüm dünyada hem kendi yatırımlarımıza devam edeceğiz, hem de markamızı yatırımcılarla beraber büyüteceğiz.Bursa lezzetlerini Türkiye ve dünyanın dört bir yanına taşıyacağız.” dedi.


Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri