Bursa Kebap Evi UFRAD üyelerini iftar davetinde buluşturdu

Bursa Kebap Evi UFRAD üyelerini iftar davetinde buluşturdu

Bu yıl 28’incisi düzenlenen geleneksel iftar davetinde UFRAD Yönetim Kurulu üyeleri, asil ve destekçi üyelerle birlikte birçok marka ağırlandı.  Bursa İskenderi lezzeti ile yemeğin ardından UFRAD Genel Başkanı Doç. Dr. Mustafa Aydın ve Bursa Kebap Evi Yönetim Kurulu Başkanı Cem Helvacı’nın konuşması ile devam eden ü organizasyonda üyeler, franchise sektörünü konuştu.

 

UFRAD Genel Başkanı Doç. Dr. Mustafa Aydın, ev sahibi Bursa Kebap Evi’ne teşekkürleri ve plaket takdiminden sonra: “Yatırımcıların markalarımıza karşı olan ilgisi, dünya pazarlarında yükselen başarılarımız ve her geçen gün genişleyen UFRAD ailemiz ile franchising sektörü gelecek dönemde hizmet ihracatına ve ekonomimize hissedilir katkılar sağlayacaktır.” dedi.

 

UFRAD Yönetim Kurulu Üyesi Cem Helvacı ise, Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Bursa Kebap Evi’nde bütün üyeleri buluşturmak dolayı memnuniyet duyduğunu belirttikten sonra, gıdada franchise sektöründe geldikleri noktayı anlattı. Cem Helvacı: “Bir Türk markası ve UFRAD üyesi olarak globalde markalaşabilmenin yanı sıra yatırımcıların da ilgisini çekmek bizi çok mutlu ediyor. Tüm dünyada hem kendi yatırımlarımıza devam edeceğiz, hem de markamızı yatırımcılarla beraber büyüteceğiz.Bursa lezzetlerini Türkiye ve dünyanın dört bir yanına taşıyacağız.” dedi.