Bursa Kebap Evi, Plus konseptiyle Denizli’de

18 Mayıs 2017 Perşembe

Üstün Lezzet Ödüllü ilk ve tek İskender markası olan Bursa Kebap Evi 72. şubesini Plus konseptiyle Denizli Çamlık Caddesi’nde açtı

bursa-kebap-evi-plus-konseptiyle-denizlide

Bursa'nın meşhur kebabı İskender’i tüm Türkiye’ye ve dünyaya tanıtma misyonuyla kurulan Bursa Kebap Evi, Denizli’ye de gerçek iskenderi getirdi. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın katılımıyla Çamlık Caddesi’nde açılan şube, lezzet severlere hizmet vermeye başladı.


BKE, Türkiye’de 32 ilde 72 şubesiyle hizmet veriyor. Bursa lezzetlerini 72 şubelik dev bir markaya dönüştüren marka, 100 şube hedefine ilerliyor. 2017 yılında yurt içinde ve yurt dışında 15’er şube olmak üzere toplam 30 şube açmayı hedefliyor. Marka yakın gelecekte yurt içinde Bursa Marka AVM, Çeşme Cadde PLUS, Bodrum Midtown AVM 2. Şube,Erzurum MNG AVM ve Adıyaman AVM şubeleri ile gerçek İskenderi tanıştıracak.


Yurtdışındaki ilk şubesinimasterfranchise olarak Almanya - Saarbrücken kentinde açan Kebap Evi, Avrupa’da büyümeye devam ederek Ortadoğu’ya açılacak.

 

Michelin yıldızlı şeflerden ödüllü lezzet:

Geçtiğimiz Haziran ayında merkezi Brüksel’de bulunan Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (iTQi) tarafından, mükemmel tat ve kalitedeki yiyecek ve içeceklere verilen “Üstün Lezzet Ödülü”ne (SuperiorTasteAward) layık görülen Bursa Kebap Evi, lezzette kalitenin tek damgası olarak kabul edilen bu ödülü alan tek iskender markası oldu.

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri