Bursa Kebap Evi kazandıran en lezzetli yatırım

11 Ekim 2018 Perşembe

BKE, 11-14 Ekim tarihleri arasında, İstanbul CNR Fuar Merkezi 7'nci Hall'de düzenlenen 16’ncı Bayim Olur Musun Fuarı'nda yeni yatırımcılarını bekliyor

bursa-kebap-evi-kazandiran-en-lezzetli-yatirim

Markalara büyüyerek zincirleşme fırsatı sunan, girişimcilere ise kendi işini kurma imkanı veren, aynı zamanda UFRAD Yönetim Kurulu Üyesi olan Bursa Kebap Evi Yönetim Kurulu Başkanı M. Cem Helvacı’nın da ev sahipliğini yaptığı ülkemizin ilk ve tek franchising fuarı Bayim Olur musun?  yatırımcılara önemli fırsatlar sunuyor.

 

Almanya Saabrücken ve Duisburg dahil, 36 ilde 94 şubesi bulunan Bursa Kebap Evi, 8 yıla büyük bir başarı sığdırdı. 2010 Eylül'ünde sadece 3 şubesi olan Bursa Kebap Evi, 30 kat büyüyerek Türkiye'nin en hızlı büyüyen restoran zinciri olmayı başardı. Bursa Kebap Evi 16 yıldır katıldığı Bayim Olur musun Fuarı'nda yatırımcılarına yeni fırsatlar sunmaya hazırlanıyor.

 

Franchise bayilik almayı ve yatırımlarını kâra dönüştürmek isteyen işletmeci adaylarına yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Her yıl gelenekselleşen Bayim Olur Musun Fuarı'na katılımıyla büyümeye devam eden Bursa Kebap Evi güven ve kaliteli hizmeti yatırımcılarının ayağına getiriyor.

 

Fuar boyunca en kârlı yatırım hangisi olur, paramı hangi işe yatırırsam kazanırım sorularına doğru yanıt verecek olan Bursa Kebap Evi Yönetim Kurulu Başkanı M. Cem Helvacı, fırsatlarla dolu bu fuarı henüz yatırım yapmamış işletmeci adaylarının kaçırmamaları gerektiğini vurguluyor.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri