Bursa Kebap Evi en lezzetli yatırım olduğunu bir kez daha kanıtladı

Bursa Kebap Evi en lezzetli yatırım olduğunu bir kez daha kanıtladı

Girişimcilerin hedef kitlesine doğrudan ulaşma imkânı sunan 16. Bayim Olur musun Fuarı; seminerler, toplantılar, ikili görüşmeler ile büyük bir zirveye dönüştü.

 

Fuar sürecince yoğun ilgi gören Bursa Kebap Evi standı yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından ziyaret edilerek açık ara fark yarattı. Kurumsal hizmet yapısı ve kaliteli ürün anlayışı ile rakip markalardan kendini ayırarak Türkiye genelinde 94 şubesi ile zincir marka olma avantajını bir kez daha göstermiş oldu.

 

Yabancı sermayeli yatırımcıların daha çok ilgi gösterdiği fuarda UFRAD’ın ne kadar doğru bir iş yaptığını, üyesi olan markaların gücüne güç katarak her yıl düzenlenen Bayim Olur musun Fuarı’yla yeni işletmeci adaylarına farklı fırsatlar sundu.

 

Fuar süresince çeşitli seminer ve panellere de ev sahipliği yapan Bayim Olur musun Fuarı’nda Bursa Kebap Evi Genel Müdürü Cem Ulubay’ın franchise markaların yurt dışına açılımı konuşması, Bursa Kebap Evi bayi olan Erdal İpekçi’nin panel söyleşisi katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.