Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı başladı

28 Kasım 2013 Perşembe

Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması, 28-29-30 Kasım günlerinde, Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi, Merinos Fuar alanında gerçekleştirilecek

bursa-insan-kaynaklari-ve-istihdam-fuari-basladi

Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması, bugün ( 28 Kasım )başlayarak 30 Kasım gününe kadar devam edecek. Buluşma, Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi, Merinos Fuar alanında gerçekleşecek.

Sunay Akın’ın söyleşisi ve  İzgören Akademi Eğitmeni Gökhan Okçu’nun “Ben Bilmem Beyin Bilir” başlıklı sunumunun olacağı “Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması” 3 gün boyunca çok sayıda eğitim ve sertifika programıyla, Bursalı çalışan, işveren ve iş arayanları ağırlayacak.

Çok sayıda kurum ve kuruluşun yer alacağı etkinlik, işveren ve iş arayanları bir araya getirecek. Üçge İnsan Kaynakları ekibinin standıyla yer alacağı buluşmada, İnsan Kaynakları Uzmanı Münevver Candere, Üçge’nin Sosyal Sorumluluk Projelerini aktaracağı bir sunum gerçekleştirecek. Programda ayrıca Eurometall Genel Yönetmeni Oğuz Vardar, “Perakende sektörünün gelişimi" hakkında, Üçge İnsan Kaynakları Uzmanı Esra İlgün “Büyüyünce ne olmak istiyorsunuz?” başlığıyla söyleşiler gerçekleştirecek.

Programın detayları için: http://www.iskur.gov.tr/Portals/0/DuyuruEkleri/B\%C4\%B0\%C4\%B0B_program_1_bursa.pdfGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri