Burda Market’ten Kızılay’a kan bağışı desteği

09 Ekim 2012 Salı

Burda Market, Türkiye’nin önemli bir sorununun çözümü için sosyal sorumluluk çerçevesinde kolları sıvadı

burda-marketten-kizilaya-kan-bagisi-destegi

Burda Market çalışanları organizasyon kapsamında Kızılay tarafından başlatılan “Bir Kahve Molasına 3 Hayat Sığdır” kan bağışı kampanyası için müşterilerle birlikte kan vererek kampanyaya büyük destek verdi. Bu çerçevede hayata geçirilen “Gönüllü kan bağışı” kampanyası aracılığıyla Burda Market çalışanları kan bağışının önemi hakkında bilgilendirildi ve kan bağışı yapmaları teşvik edildi.

Kızılay yetkililerinden alınan bilgilere göre İstanbul’da en yüksek sayıda kan bağışının Burda Market’te olduğu öğrenildi.

Burda Market Genel Müdürü Tufan Özçit, “Bir gün bizimde kana ihtiyacımız olabilir ya da olmayabilir hiç fark etmez ama bir yerlerde hiç tanımadığımız birilerine faydalı olabileceğimizi düşünmek cidden oldukça keyifli bir duygu. Bunun dışında kan vermenin vücudumuza faydası olacağına inanıyor, herkesi kan vermeye davet ediyorum” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri