Buray şarkılarıyla İzmir’i inletti

İzmir’in en sevilen alışveriş merkezi İzmir Optimum Outlet AVM, pop müziğinin genç ve başarılı ismi Buray’ı hayranlarıyla buluşturdu. Buray, İzmir’deki ilk imza günü ve mini konserinde İzmir Optimum’u dolduran ziyaretçiler ile şarkılarını birlikte seslendirdi

Buray şarkılarıyla İzmir’i inletti

İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi, ünlü isimleri kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında sevenleri ile buluşturmaya devam ediyor. İzmir Optimum bu defa yeni kuşağın genç ve başarılı sesi Buray’ı ağırladı. Optimum Outlet’te mini bir akustik konser veren Buray büyük ilgi gördü. Sevilen şarkıları “İstersen” ve “Sen Sevda mısın” ile muhteşem bir çıkış yapan Buray,  şarkılarını Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde seslendirirken hayranları tarafından yakın markaja alındı. Optimum’u dolduran Buray hayranları konseri coşkuyla izledi.


Hayranları Buray’a doyamadı
Müzik listelerinde ilk sıralara demir atan şarkıları ile İzmirlileri coşturan Buray, Optimum Outlet AVM’de hayranları ile tam anlamıyla hasret giderdi. İzmir’deki ilk imza gününde genç sanatçının sevenleri Buray ile sohbet etme fırsatı da bulan Optimum ziyaretçileri genç yıldız ile hatıra fotoğrafı çektirerek bu özel günü ölümsüzleştirdi. Konserin sonunda Buray’ın hayranları genç sanatçıyı alkış yağmuruna tuttu.