Bülent Korkmaz, Metroport AVM’deydi

Babalar Günü’nde Galatasaray’ın eski kaptanı Bülent Korkmaz, Bahçelievler Metroport AVM’nin Babalar Günü etkinliğinde hayranlarına unutulmaz bir gün yaşattı

Bülent Korkmaz, Metroport AVM’deydi

 

Galatasaray’ın efsane kaptanı ve tecrübeli teknik adam Bülent Korkmaz, Metroport AVM’nin Babalar Günü’ne özel düzenlediği aktivite için sahadaydı. AVM’nin aktivite alanı Babalar Günü için tam bir yeşil saha olmuştu. Üzerlerine formalarını giyen Metroport ziyaretçileri kalede, Bülent Korkmaz ise topun başında, sporseverler için eğlenceli bir organizasyon düzenlenmişti.

Tecrübeli futbolcu ve teknik adamın gollerini kurtarmak pek de kolay olmadı. En az golü yiyen katılımcıya Netbook, ikinciye check-up ve üçüncüye de fotoğraf makinesinin hediye edileceği aktivitede ziyaretçiler hediyeleri kazanmak için tüm hünerlerini sergilediler. Korkmaz ise seneler sonra yeniden topla buluştuğu çok mutlu olduğunu söyledi.

Bülent Korkmaz: Hala çok yetenekliyim
Attığı şutların hemen hepsini gole çeviren Korkmaz, “Bu aktivite sayesinde yeteneğimi kaybetmediğimin farkına vardım ve çok eğlendim. Kendimin ve herkesin babalar gününü kutluyorum” dedi ve Metroport AVM’ye böyle bir organizasyon düzenlediği için çok teşekkür etti.

Aktiviteye katılan babalar ise efsane spor adamıyla futbol oynamanın keyfini yaşadı. Kimseyi kırmadan herkesle tek tek sohbet eden, fotoğraf çektiren Korkmaz, organizasyon sonunda büyük bir alkışla Metroport’tan ayrıldı.

Yetenekli oyuncu sayısı giderek azalıyor
Korkmaz bugünün futbolunu “Sokak futbolu artık bitti, çocuklar vakitlerini internet başında harcıyorlar bu da yetenekli oyuncu sayısının giderek azalmasına sebep oluyor” şeklinde yorumladı.