Bulaşıkların Uzmanı Finish, Arda Şef’in yanında

Türkiye’nin sevilen bulaşık makinesi deterjanı markası *Finish’in Parlatıcı ve Makine Temizleyici ürünleri için hazırlanan reklam kampanyasında tanınmış şef Arda Türkmen yer alıyor

Bulaşıkların Uzmanı Finish, Arda Şef’in yanında

Türkiye’nin en sevilen bulaşık makinesi deterjanı markası *Finish’in Parlatıcı ve Makine Temizleyici ürünleri için hazırlanan reklam kampanyasında tanınmış şef Arda Türkmen yer alıyor.


“Deterjan yetmez, işi uzmanına bırak!” sloganıyla başlayan kampanyanın ilk filminde mutfakta kendisinin yardımına koşan Finish Parlatıcı ile bardakların nasıl pırıl pırıl olduğunu sevenleri ile paylaşıyor.


Televizyon, online mecralar ve sosyal medyada yürütülecek olan kampanyanın reklam filminde Arda Türkmen, bardakların bulaşık makinesinden ilk günkü gibi lekesiz çıkması için Finish Parlatıcı ve bulaşık makinesinin tertemiz olması, koku yapmaması için makinenin filtre, su pervanesi, su boruları gibi görünmeyen ama önemli yerlerinde yağ ve kir biriken parçalarını temizleyen Finish Sıvı Makine Temizleyici ile Finish Makine Temizleyici Küplerini anlatıyor.


Temizlik konusunda hassas kişiler için tasarlanan, parlatıcı ve makine temizleyici ürünlerinin dahil olduğu Finish Performans Ürünleri; kullanıcılarına tertemiz bulaşık makineleri ve ilk günkü gibi parlak ve lekesiz bulaşıklar vadediyor.


Şef Arda Türkmen işbirliği ile ilgili “Yemeklerin lezzeti kadar sunumu da çok önemli.  Finish parlatıcı ve makine temizleyici ürünlerini; ışıl ışıl bardaklar, tertemiz tabaklar ile çiçek gibi sofralar kurmak isteyenlere tavsiye ediyorum. Reklam kampanyasının yanı sıra Finish’in Cinsiyet Eşitliği ve Suyu Koruma misyonu çerçevesinde yürüttüğü sosyal sorumluluk projelerini de destekliyorum.” dedi.