“Bu masalın kahramanı sizsiniz”

03 Şubat 2017 Cuma

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Panora Alışveriş Merkezi birbirini sevenlere kendi masalını yaşatacak

bu-masalin-kahramani-sizsiniz

Panora AVM, yediden yetmiş yediye herkesin yüzünü gülümsetecek etkinlikleri ile unutulmaz anlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Sevgililer Günü’nde büyüleyici sevgi hikâyelerinin sahiplerini ağırlayacak olan Panora AVM, misafirlerine hep birlikte keyifli zaman geçirme imkânı sunuyor.

 

Panora AVM’de gerçekleşecek etkinliğe sevdikleri ile birlikte katılan ziyaretçiler, çektirdikleri fotoğraflarla sevgi masalı kartpostallarının kahramanı olarak arşivlerine unutulmaz bir kare ekleyecek.  “Bu masalın kahramanı sizsiniz” sloganı ile yola çıkılan etkinlikte, masalsı pozların yakalanacağı keyifli dakikalar yaşanacak.

 

Panora AVM Piri Reis’te kurulacak olan etkinlik alanı, 11-14 Şubat günleri arasında 12.00- 20.00 saatleri arasında misafirleri ile buluşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri