Boyner yeni yıla özel etkinliklerle hazırlanıyor

27 Aralık 2017 Çarşamba

Dev Kar Küresi, Astrolog Didem Şarman ile 2018 öngörüleri ve daha fazlası için sen de Boynerle

boyner-yeni-yila-ozel-etkinliklerle-hazirlaniyor

Boyner, yeni yıla sayılı günler kala yılın en coşkulu ve heyecanlı günlerini mağazalarında gerçekleştirdiği eğlenceli ve merak uyandıran etkinlikler ile karşılıyor. Dev kar küresi ile renkli fotoğraf kareleri, Astrolog Didem Şarman ile 2018 öngörüleri, eğlenceli müzik performansları ve ikramlar Boynerlileri mağazalarda bekliyor.

 

Astrolog Didem Şarman, Boyner Çiğli Kipa ve YKM Konak’ta 2018 öngörülerini paylaşıyor

Herkes heyecanla 2018’i bekliyor. Peki 2018’de sizleri neler bekliyor? Merak edenler için ünlü Astrolog Didem Şarman, Boyner Çiğli Kipa ve YKM Konak’ta  a 15’er dakikalık seanslarda doğum haritanızı yorumlayacak. Ayrıca Boyner Talks üzerinden yapılan ve 31 Aralık’a kadar sürecek yarışmada 5 kişi, ücretsiz 30 dakikalık doğum haritası danışmanlığı kazanacak.

 

Astrolog Didem Şarman’ın astroloji meraklıları ile buluşacağı mağazalar:

28 Aralık / 14.00-17.00 - Boyner Çiğli Kipa

29 Aralık / 12.00-15.00 - YKM Konak

 

Dev kar küresi Boyner Çiğli Kipa’da 

Boyner, Çiğli Kipa mağazasının önünde kurulan dev kar küresi ile müşterilerinin yeni yıl heyecanına eşlik ediyor. Boyner, yılbaşının sembollerinden olan ve

büyük küçük herkesin ilgi gösterdiği kar küresinin içine girerek yağan kar taneleriyle fotoğraf çektirmek isteyenleri İzmir Çiğli Kipa mağazasına davet ediyor. Dev kar küresi 31  Aralık tarihine kadar Boyner Çiğli Kipa’da olacak.

 

Boyner, merak uyandıran bu etkinliklerin yanı sıra yeni yıl temalı kurabiye ve içecek ikramları, müzik performansları ile yılbaşını tüm müşterileriyle birlikte kutluyor. 

 

#SenDeBoynerle


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri