Boombastic’ten yeni lezzetler sunmaya devam ediyor

10 Ekim 2018 Çarşamba

Şölen’in çikolata kaplamalı bar pazarındaki yenilikçi ve eğlenceli markası Boombastic, yepyeni lezzetler sunmaya devam ediyor. Boombastic ailesinin yeni lezzet keşifleri; Boombastic Burger ile sevilen iki lezzeti yer fıstıklı karamelli bar ve Hindistan cevizlinin mini ürünleri Boombastic Bites, farklı tatları bir araya getiriyor

boombasticten-yeni-lezzetler-sunmaya-devam-ediyor

Şölen, lezzeti ve eğlencesiyle mutluluk veren, enerjisiyle güç katan markası Boombastic ailesini genişletmeye devam ediyor. Ailenin ilk bisküvi ürünü Boombastic Burger ve 2 farklı çeşidiyle Boombastic Bites raflardaki yerini aldı.

 

Boombastic Burger, üstü mini pirinç patlaklarıyla kaplı iki çıtır bisküvi arasında enfes süt ve çikolata kremasını bir araya getiren benzersiz lezzetiyle çikolata severlere eşsiz bir atıştırmalık deneyimi yaşatıyor. Boombastic ailesinin ilk bisküvi ürünü olan Boombastic Burger, gün içerisinde tatlı isteğini dindirmek ve atıştırmak isteyenleri enfes lezzeti ve eğlenceli ambalajı ile kendine hayran bırakıyor. Boombastic Burger, 4,95 TL’lik fiyatıyla raflardaki yerini alıyor.

 

Boombastic Bites’ın ise iki farklı yeni çeşidi bulunuyor. Yer fıstığını karamel ve nefis çikolata kaplamasıyla buluşturan Boombastic yer fıstıklı ile Hindistan ceviziyle karameli ilk kez bir araya getiren Boombastic Hindistan cevizli barın çoklu pakette mini boyları satışa sunuldu. Mini paketlerde 10’ar ürünün yer aldığı Boombastic Bites çeşitleri, 5,50 TL’den satışa sunuluyor.


Fotogaleri Bulunamadı!

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri