Bonet Döner’den et severleri sevindirecek kampanya

Bonet Döner’den et severleri sevindirecek kampanya

Bir asrı aşkın tecrübesiyle kırmızı et sektörünün en önemli temsilcilerinden Bonfilet’in markalarından Bonet Döner, yakın zamanda tüketicilerle buluşturduğu yeni kasap konseptinin açılışına özel 5 çeşit taze et ve et ürünlerinden oluşan fırsat paketini, şimdi sadece 189 TL’ye et severlerle buluşturuyor.

Kırmızı et sektörünün Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden Bonfilet’in markalarından Bonet Döner, yakın zamanda “üreticiden direkt tüketiciye” misyonuyla hayata geçirdiği yeni kasap konseptiyle et severleri sevindirmeye devam ediyor. Bonet Kasap bölümünde açılışa özel 5 çeşit taze et ve et ürünlerinden oluşan fırsat paketi, şimdi sadece 189 TL.

Tüketicileri aracısız bir şekilde taze ve güvenilir kırmızı ete ulaştıran Bonet Kasap’ın; 500 g dana sote, 500 g dana az yağlı kıyma, 1 kg dana ızgara köfte, 500 g Dana Biftek ve 500 g dana kuşbaşından oluşan kampanya paketine, 02128842884 sipariş hattını arayarak ya da Beykent Şubesi’ni ziyaret ederek 31 Ekim 2020’ye kadar avantajlı fiyatla sahip olabilirsiniz.